Username: Password:

Author Topic: Играта е супер бавна  (Read 6185 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ebasi

• Count
    • View Profile
Играта е супер бавна
« on: May 12, 2017, 12:41:50 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • След ъпдейта се наблюдава адско бавене/лагване на играта. Първо - зарежда супер бавно, около 20 секунди, това е супер за тези които ползват трика с бързите битки. Второ - лекуването е супер бавно - цикли по десетина секунди, имах случаи, в които не успявах да се излекувам без да презаредя играта. Понякога като натиснеш бутона за атака, нищо не се случва, само облаци и циклене и отново трябва да се презареди играта. Моля да вземете спешни мерки, че иначе ще се откажат още повече хора и от малкото останали.

Offline G.Traykov

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    Re: Играта е супер бавна
    « Reply #1 on: May 12, 2017, 01:26:47 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте.
    След ъпдейта имаше забавяне на сървара поради изчисляване на данните с новите лиги.
    Вече играта трябва върви значително по-бързо.
    Game Designer at Fury Studio, Ragewar Team

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #2 on: May 12, 2017, 06:17:26 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • малко по бърза е но е по бавна от преди ъпа.Облаци по 10-15 сек не е нормално

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #3 on: May 12, 2017, 10:30:47 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ако е нормално по 4 пъти да се опитам да пусна производство на стоки и всеки път да ми отнема ресурс  - значи всичко е наред.
    Ако е нормално да тръгнеш да биеш Ел Дорадото и да не може да слагаш и лекуваш войска - значи всичко е наред.
    Ако е нормално след всяко местене на сгради /без път - него съм го махнал отдавна, че ми стопяваше нервите всеки път/ да изписва "Съхранение" - значи всичко е наред.
    « Last Edit: May 12, 2017, 10:33:41 PM by sulio_pulio1972 »
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline Ivoo

• Citizen
      • View Profile
    « Reply #4 on: May 13, 2017, 08:56:50 AM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • След ъпдейта, не мога да направя нито една битка, не мога да лекувам атакуващите ми единици, всеки път ме изхвърля щом се опитам да си върна град, а иначе си ме нападат. Още малко ще почакам и отива в recycle! Става въпрос за версия за apple.
    « Last Edit: May 13, 2017, 03:52:24 PM by Ivoo »

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #5 on: May 17, 2017, 08:01:32 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Не виждам да сте оправили  нищо от това, което сме писали.
    Ама аз ще продължа да си пиша.
    Пускам нова сграда за производсто ва бойни единици - тренирам 1 и 2, купувам третата с Ресурс и четвъртата със стока. И ми отнема и ресурса и стоките. И... нямам нито една бойна единица в наличност. За да си получа бойните единици, единствения начин е да изляза от играта и да се върна отново. Ама все повече ми намалява това време...
                                                                                   Рууд Гулит

Offline WarRager

• Administrator
    • Squire
      • View Profile
    « Reply #6 on: May 19, 2017, 12:10:09 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте, благодарим Ви за съобшенията.

1. Ако е нормално по 4 пъти да се опитам да пусна производство на стоки и всеки път да ми отнема ресурс  - значи всичко е наред.
    2. Ако е нормално да тръгнеш да биеш Ел Дорадото и да не може да слагаш и лекуваш войска - значи всичко е наред.
    3. Ако е нормално след всяко местене на сгради /без път - него съм го махнал отдавна, че ми стопяваше нервите всеки път/ да изписва "Съхранение" - значи всичко е наред.

1. Този проблем би трябвало вече да е оправен.
    2. Относно този проблем, ако играете на iOS моля да видите дали нямате ъпдейт  за играта в АppStore-a.
    3. Благодарение на вашият сигнал, този проблем вече е забелязан от програмистите и ще бъде оправено със следващият ъпдейт на играта.

Пускам нова сграда за производсто ва бойни единици - тренирам 1 и 2, купувам третата с Ресурс и четвъртата със стока. И ми отнема и ресурса и стоките. И... нямам нито една бойна единица в наличност. За да си получа бойните единици, единствения начин е да изляза от играта и да се върна отново. Ама все повече ми намалява това време...

Що се отнася до този проблем, той също вече е забелязан от програмистите и би трябвало да бъде оправен със следващият ъпдейт на играта.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #7 on: May 19, 2017, 07:24:38 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте, благодарим Ви за съобшенията.

1. Ако е нормално по 4 пъти да се опитам да пусна производство на стоки и всеки път да ми отнема ресурс  - значи всичко е наред.
    2. Ако е нормално да тръгнеш да биеш Ел Дорадото и да не може да слагаш и лекуваш войска - значи всичко е наред.
    3. Ако е нормално след всяко местене на сгради /без път - него съм го махнал отдавна, че ми стопяваше нервите всеки път/ да изписва "Съхранение" - значи всичко е наред.

1. Този проблем би трябвало вече да е оправен.
    2. Относно този проблем, ако играете на iOS моля да видите дали нямате ъпдейт  за играта в АppStore-a.
    3. Благодарение на вашият сигнал, този проблем вече е забелязан от програмистите и ще бъде оправено със следващият ъпдейт на играта.

Що се отнася до този проблем, той също вече е забелязан от програмистите и би трябвало да бъде оправен със следващият ъпдейт на играта.
    И аз благодаря за отговора!

Проблем 1 - на Андроид телефон и WIN 7 - поне при мен си стои - дори и в момента. Всеки път излизам от играта и се връщам, за да ми отчете, че мога да пусна ново производство.
    Проблем 2- имам го и на телефона и на настолния компютър.
    За другите два проблема - ОК.

П.П. Един въпрос имам - той като в момента играта е там, където спряхте Бетата - ще има ли нов рестарт на сървъра или нещо от сорта, след като се пуснат и другите ери или други неща, които сте планирали?

Рууд Гулит

Offline elhichko

• Count
      • View Profile
    « Reply #8 on: May 22, 2017, 11:34:20 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • аре да се обсаложим ще им стигне ли седмица да забележат и отговорят? :)

Offline WarRager

• Administrator
    • Squire
      • View Profile
    « Reply #9 on: May 22, 2017, 03:23:34 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0

• Проблем 1 - на Андроид телефон и WIN 7 - поне при мен си стои - дори и в момента. Всеки път излизам от играта и се връщам, за да ми отчете, че мога да пусна ново производство.
    Проблем 2- имам го и на телефона и на настолния компютър.
    За другите два проблема - ОК.

П.П. Един въпрос имам - той като в момента играта е там, където спряхте Бетата - ще има ли нов рестарт на сървъра или нещо от сорта, след като се пуснат и другите ери или други неща, които сте планирали?

Здравейте,
    Що се отнася до проблемите, лошото е че не успяваме да ги пресъздадем за да можем да ги разрешим, но ще продлжим да тестваме.

Относно въпросът Ви, за момента не смятаме да правим рестарт на играта под каквато и да било форма.

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #10 on: May 22, 2017, 05:27:57 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • но за момента,това значи че може да има рестарт след 2-3 мес.Пак на есен с песен

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #11 on: June 14, 2017, 08:37:12 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Лошото е, че с този ъпдейт се върна "Съхранение" - и то при обиране на ресурса.
    След 5 мин. чакане излязох и като влязах отново - все едно, че не съм обирал нищо. а бях на последната сграда. Получи ми се на телефона. Тази вечер ще тествам и настолния комп.

П.П. Същата работа е и на нястолния - още влизам в акаунта и веднага ми изписва "Съхранение".
    Без да съм натиснал НИЩО.
    « Last Edit: June 14, 2017, 10:06:38 PM by sulio_pulio1972 »
                                                                                   Рууд Гулит

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #12 on: June 16, 2017, 04:44:00 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Вече и не мога да си лекувам единиците - честито!
                                                                                   Рууд Гулит

Offline elhichko

• Count
      • View Profile
    « Reply #13 on: June 17, 2017, 07:46:38 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Няма съпорт, няма лайк...

Offline WarRager

• Administrator
    • Squire
      • View Profile
    « Reply #14 on: June 19, 2017, 01:15:35 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Лошото е, че с този ъпдейт се върна "Съхранение" - и то при обиране на ресурса.
    След 5 мин. чакане излязох и като влязах отново - все едно, че не съм обирал нищо. а бях на последната сграда. Получи ми се на телефона. Тази вечер ще тествам и настолния комп.

П.П. Същата работа е и на нястолния - още влизам в акаунта и веднага ми изписва "Съхранение".
    Без да съм натиснал НИЩО.

Здравейте, благодарим за сигнала.

В момента се работи по отстраняването на този и редица други проблеми свързани с техническата част на играта, както и върху нейното оптимизиране за да работи по-бързо и по-гладко.
    « Last Edit: June 19, 2017, 01:17:24 PM by WarRager »