Username: Password:

Author Topic: Относно наградите от ковчежета  (Read 200 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
Относно наградите от ковчежета
« on: December 20, 2016, 06:05:41 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Може ли малко разяснение около количеството монети, които се падат от ковчежетата? Тъй като обмислям да събирам директно за по-скъпите, но е доста трудно да направя преценка в момента.

Според визията на менюто, нещата стоят така:
    • Common ковчеже съдържа 1 произволна медна монета.
    • Magic ковчеже съдържа 1 произволна медна и 1 произволна сребърна монета.
    • Rare ковчеже съдържа... същото като предното?
    • Unique ковчеже съдържа 1 медна, 1 сребърна и 1 златна монета, произволни.
    Съответно сега ще задам въпроси за себе си, но помислете в бъдеще за повече яснота към начинаещите:
    • Magic е три пъти по-скъпо от Common, това само на сребърната монета ли се дължи или и количеството медни монети е повече?
    • Rare е над три пъти по-скъпо от Magic, горе-долу каква е разликата в количеството монети или пък има нещо общо с вида им?
    • Подобно на предните въпроси, единствено Unique съдържа златна монета, но цената от 5000 фрагмента само за нея ли е или съдържа повече медни и сребърни монети?
    • Ако едно ковчеже може да съдържа няколко медни монети, например, те различни видове ли ще са или винаги ще са количество Х само от една единица?
    • Общо взето, мога ли да пазарувам само най-скъпите ковчежета (разбира се, ще коства повече време) или по-бързо се събира мед и сребро от по-евтините, пък чак за високите ъпгрейди да се насочвам към Rare и Unique?
    Засега като че ли е това, тенк ю вери мъч!
    « Last Edit: December 20, 2016, 06:12:00 PM by Rokkrage »

Offline dimitar_tr

• Citizen
      • View Profile
    Re: Относно наградите от ковчежета
    « Reply #1 on: December 25, 2016, 01:44:55 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Въпроса е много акуратен. Аз не виждам точно описание за наградите, а това че не отговаряте е много кофти. Това означава че изобщо не ви дреме или просто и вие не знаете точно какво се получава от ковчежетата, най-вероятно е първото. От доста време играя онлайн игри и за първи път половината от нещата(ако не и повече) трябва да се гадаят. Обикновено всичко е описано доста подробно.  Ако наистина искате тази игра да я бъде постарайте се да има поне отговори на поставените въпроси, както се казва поне от куртоазия.

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #2 on: December 26, 2016, 04:44:03 PM »
  • [applaud]2
  • [smite]0
  • Както се казва - сами ще си ги открием тия неща, щем не щем, отговор се съмнявам да получим. Единствено знам, че от дневната оферта сандъчето дава между 9-11 монети. В 5-а ера съм, за долните ери може да дава по-малко.
    Питайте съотборниците си да наблюдават по колко монети се падат, когато купуват сандъчета с фрагменти. Така ще се събере достатъчно информация.

Аз ако съм нов играч, всичко това ще ми се стори отблъскващо сложно, поради липсата на информация.

Поздрави.

Offline dimitar_tr

• Citizen
      • View Profile
    « Reply #3 on: January 05, 2017, 12:36:28 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Хахаха, май беше по-добре да съм в неведение на наградите. Сега като ги видях 16 месеца нонстоп игра за да вдигнеш 1 единица на 10-о ниво.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #4 on: January 06, 2017, 12:33:25 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ами тя играта е без край - цялото време на света е наше. :D
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит