Username: Password:

Poll

АНКЕТА:Промоция на Кристали

Искам седмични промоции на пакетите за кристали
1 (12.5%)
Месечни промоции за кристали
2 (25%)
Промоции с по-ниски цени на платените сгради за злато и работници
0 (0%)
Искам всички изброени
5 (62.5%)

Total Members Voted: 8

Author Topic: Награди от островите и анкета за промоции!  (Read 858 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
Здравейте,
както и при чудесата, наградите за победа нат провинции в островите е ....излишна, ако трябва да го кажа меко.
Сега съм на 4тия камп на 3тата провинция от 5ти остров. Предния камп ми даде 7 колби наука, което е доста прилична награда, а този е с награда 5000 злато и 5000 работници.... с промяна на икономиката, с тези 5000 не мога да си платя  дори производство на лен за 8 часа... което е близо 20 000.  Да, завишили сте ресурса от самите кампове, но това не е описано в наградите, ако замените тея 5000 с адекватна награда - здраве или колби ще е супер, ако не...поне козметично зсложете ресурса от самия камп, като награда, така ще ми замажете черногледото мислене с високи цифри. 5000 награда vs 100 000 ресурс от победа?

С две думи, при промяна на икономиката с основен акцент поскъпване с над 500%  на всичк исгради и производство, се очаква поне лееекинко вдигане на наградите от различните места, където се зорим.

Относно анкетата, крайно време  е да ни дадете промоции на тия пакети, имам чувството, че не ни искате парите!!!! :D
« Last Edit: November 16, 2016, 09:34:57 AM by TERANGO »

Offline Manowar

• Squire
  • *
    • View Profile
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Подкрепям,логиката е желязна!

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • сега при активиране на аферата Кралско посещение пише че дава 100% награди-ок,но защо дава колелото при активиране на тази афера злато и хора като това е най често даваната награда от колелото без афера.Заменете при тази афера златото и хората с нещо стойносно след като се даваме ресурси да активираме тази афера

Offline sashooff

• Count
      • View Profile
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • И поне и за този ритуал в дневните мисии да важи това +100% бонус като въртиш - дори и за диамантите, не само за хора, злато, колби, стоки и чертежи.

Offline TERANGO

• Count
      • View Profile
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Аз предлагам този ритуал да се премахне и да се направи нов, който да дава 3ти ритуал. Дневните мисии могат да се обвържат с умението ефективност или с лоялността и да растът прогресивно.