Username: Password:

Author Topic: Последен ъпдейт?!?!?!?!?!???????  (Read 3651 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Xepa

• Administrator
  • Prince
    • View Profile
Re: Последен ъпдейт?!?!?!?!?!???????
« Reply #15 on: November 15, 2016, 03:00:52 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Nork, ние сме екип от 6 човека. Тестваме на 4 платформи. Със сигурност не пускаме бъгове защото ни е кеф, винаги играчите ще пипнат играта повече и по- често. Не на последно място, не че е оправдание, но всички игри имат бъгове, не познавам компания дори и от ранга на Близард или ЕА, които нямат бъгове, а те разполагат с малко повече от 6 човека.
    Не виждам как точно процеса ни омаловажава играчите ни в нашите очи, но да кажем че всеки има право на собствено мнение.
    RiverRun (13:26:43 2/02/2007)
    както не разбирам поезията така и теб

Пух (22:35:28 3/08/2006)
    Това е само за пред хората ... админките по начало не са от Земята.

death_row (01:02:13 27/02/2007)  
    Казали са ми, че направо можеш да убиеш някой през пс-то...

GENERALISIMUS

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #16 on: November 15, 2016, 03:02:04 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Очаквах в тази версия това да е оправено

Може ли да ми кажеш точно, кое си очаквал да е оправено? Конкретно, в точки, моля :)

GENERALISIMUS

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #17 on: November 15, 2016, 03:04:47 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Бутонът за обиране на ресурси, не знам колко пъти още трябва да го напиша, още теми ли да пускам, все едно говоря на стената. От една седмица пиша за това. В темата за междинната версия защо не си направихте да ми отговорите и да кажете "в тази версия няма да го оправим"?

Offline ibosev

• Knight
    • **
      • View Profile
    « Reply #18 on: November 15, 2016, 03:07:29 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Имам предложение да се оправи това с хийла на сградите. Най-разумно ми се струва лекуването на сградите да струва ресурси, от всичките. Хийла си лекува единиците с кръв. Всичко друго, като защитни структури и сгради да се лекува с пари, работници и стоки. Както си е в реалния живот :) Така ще се избегне и това всеки да е прибрал всичко в хазната! Може и комбинация от всичко това, но наистина както казва древния над 200 точки хийл на атака не е балансирано.

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #19 on: November 15, 2016, 03:12:37 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Nork, ние сме екип от 6 човека. Тестваме на 4 платформи. Със сигурност не пускаме бъгове защото ни е кеф, винаги играчите ще пипнат играта повече и по- често. Не на последно място, не че е оправдание, но всички игри имат бъгове, не познавам компания дори и от ранга на Близард или ЕА, които нямат бъгове, а те разполагат с малко повече от 6 човека.
    Не виждам как точно процеса ни омаловажава играчите ни в нашите очи, но да кажем че всеки има право на собствено мнение.

Хера, точно по тази причина Ви бяхме опитни мишки повече от половин година!!!!
    След като имате самочувствието ( което не е покрито по абсолютно никакъв начин и го казах още тогава) да прекратите "бета" версията, НИЕ ОЧАКВАМЕ РАБОТЕЩА И ГОТОВА ИГРА!!!!!!! Не ни интересува 5 или 555 човека сте. След като нямате възможност за тестване,  заключвайте новите регистрации, избирайте играчи, оферирайте хонорари и действайте.
    Искаме смислена и работеща игра! Да, бъгове винаги ще има, но не и ГЕНЕРАЛНИ промени.

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #20 on: November 15, 2016, 03:24:58 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Бутонът за обиране на ресурси, не знам колко пъти още трябва да го напиша, още теми ли да пускам, все едно говоря на стената. От една седмица пиша за това. В темата за междинната версия защо не си направихте да ми отговорите и да кажете "в тази версия няма да го оправим"?

Ебаси (в смисъл като обращение го пиша), вече казах няколко пъти, бутонът за обиране на ресурси НЯМА да се върне във формата в която го познавахте. Не виждам причина да връщаме нещо което не работи и предразполага използването на чийтове. Ще ви предоставим удобен начин да си обирате ресурси с драг, както също обясихме на този форум преди 3 дни, но самият бутон няма да се появява повече, освен след логин.

GENERALISIMUS

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #21 on: November 15, 2016, 03:25:57 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Имам предложение да се оправи това с хийла на сградите. Най-разумно ми се струва лекуването на сградите да струва ресурси, от всичките. Хийла си лекува единиците с кръв. Всичко друго, като защитни структури и сгради да се лекува с пари, работници и стоки. Както си е в реалния живот :) Така ще се избегне и това всеки да е прибрал всичко в хазната! Може и комбинация от всичко това, но наистина както казва древния над 200 точки хийл на атака не е балансирано.

Добре, това е разумно предложение. Ако се обединят повече играчи около това, със сигурност технически можем да го изпълним лесно и бързо.

GENERALISIMUS

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #22 on: November 15, 2016, 03:26:43 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ако успееш да ми обясниш как конкретната версия на бутона спира ботове - ще те черпя. Истината е, че вместо да затрудните ботовете, затруднявате играчите!

Още един бъг - ако не съм си излекувал сградите и да влизам и да излизам от играта, бутона за обиране на ресурси не се появява. А не мога да се излекувам, защото ме атакуваха само около 50 пъти за 15 мин. и съответно нямам достатъчно здраве.

И още - в доклада на битката пише за заграбени ресурси 0, а нападателя е взел някакви злато и работници. Като гледаш видеото от битката, там показва наистина, че има заграбена плячка.
    « Last Edit: November 15, 2016, 03:32:55 PM by ebasi »

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #23 on: November 15, 2016, 03:34:08 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Хера, точно по тази причина Ви бяхме опитни мишки повече от половин година!!!!
    След като имате самочувствието ( което не е покрито по абсолютно никакъв начин и го казах още тогава) да прекратите "бета" версията, НИЕ ОЧАКВАМЕ РАБОТЕЩА И ГОТОВА ИГРА!!!!!!! Не ни интересува 5 или 555 човека сте. След като нямате възможност за тестване,  заключвайте новите регистрации, избирайте играчи, оферирайте хонорари и действайте.
    Искаме смислена и работеща игра! Да, бъгове винаги ще има, но не и ГЕНЕРАЛНИ промени.

За година и половина мисля че отговорихме със същото, всеки платил си получи неколкократни закупените кристали, въведохме стотици нови неща в играта след искания на играчите. Хонорари не можем да обявим, поради простата причина че не можем да си го позволим. Докато има ботове и измами, няма и да можем да си го позволим :)
    И на финала, това какво ви интересува или не не мога да контролирам. Мога да контролирам какво можем да предоставим и ако то се разминава с това което ви интересува, за съжаление няма какво да направя.

Също така, генерални промени има и ще има и за в бъдеще. Докато играта не е белансирана, нямаме друг избор. С пускането на всяка нова опция, независимо ъпгрейд или войни или whatsoever, пак ще има генерални промени, играта не е статичен код, тя се променя и еволюира, особено такава като нашата която не е premium и не е single player.

За работеща игра, това е и нашата цел.

GENERALISIMUS

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #24 on: November 15, 2016, 03:38:20 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Ако успееш да ми обясниш как конкретната версия на бутона спира ботове - ще те черпя. Истината е, че вместо да затрудните ботовете, затруднявате играчите!

С хийлинга на сградите се опитваме да спрем помпането на бутона за лекуване. Към момента лекуването на сгради и единици не струваше нищо. Това обаче обуслявя създаването на "безсмъртни" акаунти, в които когато биват атакувани, бота натиска бутона веднага. Съответно е невъзможно да постигнеш тотална победа. Виждали сме го, разпознаваме "поведението" и сме наясно със съществуването на подобни тарикатлъци.
    В момента, дори и бота да излекува града, след няколко атаки вече няма да има тази възможност и тоталната победа срещу такъв играч е по- скъпа, но не и невъзможна.

GENERALISIMUS

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #25 on: November 15, 2016, 04:01:16 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Хера, точно по тази причина Ви бяхме опитни мишки повече от половин година!!!!

За година и половина мисля че отговорихме със същото, всеки платил си получи неколкократни закупените кристали, въведохме стотици нови неща в играта след искания на играчите. Хонорари не можем да обявим, поради простата причина че не можем да си го позволим. Докато има ботове и измами, няма и да можем да си го позволим :)
    И на финала, това какво ви интересува или не не мога да контролирам. Мога да контролирам какво можем да предоставим и ако то се разминава с това което ви интересува, за съжаление няма какво да направя.

Също така, генерални промени има и ще има и за в бъдеще. Докато играта не е белансирана, нямаме друг избор. С пускането на всяка нова опция, независимо ъпгрейд или войни или whatsoever, пак ще има генерални промени, играта не е статичен код, тя се променя и еволюира, особено такава като нашата която не е premium и не е single player.

За работеща игра, това е и нашата цел.

...................
    Същото себично и надменно държание - ние нямаме нищо готово, ще правим каквото искаме и сметнем за добре, но Вие все пак си плащайте! А ние може и да ви върнем нещо някога, но пак ще си помислим.
    Бъдеще и само бъдеще............

Аз приключих!

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #26 on: November 15, 2016, 05:08:59 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Древен, градът се лекува сам както и преди, с времето. Това е в случай че не искате да заделяте точки лекуване. Отново, за да спрем експлоатацията на ботове и помпането на бутона heal от автоматизирани програми, това е начина. Сега няма как да има "безсмъртни" акаунти.
    Ако не излекувам градът ще го рушат по бързо и пак ще губя рейтинг

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #27 on: November 15, 2016, 05:15:09 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0

Добре, това е разумно предложение. Ако се обединят повече играчи около това, със сигурност технически можем да го изпълним лесно и бързо.
    И аз съм за лекуването да става със злато и хора,в повечето игри е така.Не може да въведете лекуване на сгради с точки здраве които са кът.И това Хера дето ми писа че градът се лекува -ок,но бутона за събиране на рес не се появява до като не си излекуваш градът без значение дали си се логнал

Offline Зеленика

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #28 on: November 15, 2016, 05:34:39 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0

И аз съм за лекуването да става със злато и хора,в повечето игри е така.Не може да въведете лекуване на сгради с точки здраве които са кът.И това Хера дето ми писа че градът се лекува -ок,но бутона за събиране на рес не се появява до като не си излекуваш градът без значение дали си се логнал

Пиша за пръв път, но съм съгласна с изказаното от Древния и Босев относно лекуването на сградите да става с ресурси(злато и работници). И относно един друг проблем - Чатът. активен чат между играчите които са на лийния в кралството. Лично на мен не ми е удобно да влизам и излизам през 30 секунди за да проверя, какво ново има написано.

Offline Васко

• Citizen
      • View Profile
    « Reply #29 on: November 15, 2016, 08:44:17 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Преди минути пускам 3 Атаки с 2 балона(излиза ми само 1 балон ) и в 3 Атаки ....Защо така и губя 45 бойни точки! Защо така става..... Питам има ли смисъл да се играе вече ............