Username: Password:

Author Topic: Последен ъпдейт?!?!?!?!?!???????  (Read 3658 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Nork

• Prince
    • View Profile
Последен ъпдейт?!?!?!?!?!???????
« on: November 15, 2016, 01:56:47 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  •  ;D Хора Вие майтап ли си правите??????????
    Къде ви е бутона за събиране на продукцията?
    Такъв липсва ОТНОВО  :revenge:
    Каква е разликата от предната версия ? - нали това бе основното което трябваше да се случи????
    Нито можеш чрез маркиране да обираш хора и злато, нито показва на какви проценти е производството, нито се появява бутона след като е готова продукцията на някой сгради!!!!!

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    Re: Последен ъпдейт?!?!?!?!?!???????
    « Reply #1 on: November 15, 2016, 02:04:22 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • поредната подигравка-сега ще трябват сума ти точки да си излекуваш градът.на мен ми иска 220точки а камо ли да атакувам някой.Като те нападнат 2ма играчи това са 400т. за лекуване.Това по 1т.на сграда е безумие

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #2 on: November 15, 2016, 02:06:19 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]1
  • Бутона за събиране на продукция се появява амо след логин, това е така от предната версия и така ще остане, не сме обещавали да се върне. Този бутон улеснява изключително много ботовете. Планирали сме оптимизации за по- лесно събиране на ресурса и визуализирането му, но това ще стане в слеваща версия, в момента пускаме live версията която разработване в последните 2 седмици и в тях не беше планирано подобно нещо. Реално когато кажем че планираме нещо, то влиза след една версия, не може нещо което съм коментирала преди 3 дни да е в играта, технически е невъзможно.
    RiverRun (13:26:43 2/02/2007)
    както не разбирам поезията така и теб

Пух (22:35:28 3/08/2006)
    Това е само за пред хората ... админките по начало не са от Земята.

death_row (01:02:13 27/02/2007)  
    Казали са ми, че направо можеш да убиеш някой през пс-то...

GENERALISIMUS

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #3 on: November 15, 2016, 02:08:11 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Древен, градът се лекува сам както и преди, с времето. Това е в случай че не искате да заделяте точки лекуване. Отново, за да спрем експлоатацията на ботове и помпането на бутона heal от автоматизирани програми, това е начина. Сега няма как да има "безсмъртни" акаунти.

GENERALISIMUS

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #4 on: November 15, 2016, 02:12:11 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Вие вярно се подигравате с нас!

Най-важното нещо, за което говорихме не сте го оправили. ИСКАМЕ ДА МОЖЕМ ДА СИ ОБИРАМЕ ШИБАНИТЕ РЕСУРСИ КАТО НОРМАЛНИ ХОРА, ВИЕ МАЛОУМНИ ЛИ СТЕ????????

Второ - лекуването на сградите не го балансирате по никакъв начин, нито увеличавате точките за защита, нито здравето. Какво правя като ме атакуват 5 души в една минута? ПРАВИТЕ СИ ТАШАК С НАС!
    « Last Edit: November 15, 2016, 02:14:52 PM by ebasi »

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #5 on: November 15, 2016, 02:13:27 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ами за какъв чеп го пуснахте тогава този Ъп?
    Да вдигнете цените на сградите отново, да омажете и битките който си бяха достатъчно омазани?????
    Това бъдеще време писна вече на всички...........
    Относно появяването на бутона след логин, защо при exe. версията не се поява при зареждане на ново на играта след като е била минимализирана, а трябва специално да излезеш и влезеш?

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #6 on: November 15, 2016, 02:21:50 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ще обясня следното, или ще водим нормална комуникация, или няма да я водим :)
    До тук все още не съм наричала никого тъп, ограничен или малоумен. Намирала съм начин да говоря с хората нормално и да намерим общ компромис. Не излизам в позициятана силна или права, ще съм благодарна аконамерите начин да ми отговорите със същото.

GENERALISIMUS

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #7 on: November 15, 2016, 02:23:34 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Относно появяването на бутона след логин, защо при exe. версията не се поява при зареждане на ново на играта след като е била минимализирана, а трябва специално да излезеш и влезеш?

Това не би трябвало да е така, ако играта се възстановява и презарежда при максимизиране, би трябвало да се появява бутон. Бъг е и при нас проблема, ще го отстраним ASAP.

GENERALISIMUS

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #8 on: November 15, 2016, 02:28:55 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ще обясня следното, или ще водим нормална комуникация, или няма да я водим :)
    До тук все още не съм наричала никого тъп, ограничен или малоумен. Намирала съм начин да говоря с хората нормално и да намерим общ компромис. Не излизам в позициятана силна или права, ще съм благодарна аконамерите начин да ми отговорите със същото.

Хера, постовите които изтри току що са свързани с всеки Ваш отговор на обратната Ви връзка! Да, никого не сте нарекли по този начин в прав текст, но под привидно любезният Ви тон в крайна сметка играчът остава точно с такова убеждение ;)
    Вече почти година играем тази игра и много добре знаем кое как работи - когато ви пишем за проблем очакваме да го разрешите, а не да ни обяснявате глупости!!!!!
    Днес за пореден път доказахте, че тази ИГРА НЕ Е ГОТОВА И ЧЕ СКОРО НЯМА ДА БЪДЕ ГОТОВА, A ПУСКАНЕТО Ѝ ЩЕ Е САМОУБИЙСТВО !!!!!!

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #9 on: November 15, 2016, 02:42:29 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]-1
  • Изтрих постове които са нерелевантни на темата и нито носят информация, нито помагат по някакъв начин. Оставих тези които в себе си съдържат нещо полезно и което може да се дискутира, даже не махнах обидите :)
    Не знам как си представяте че работи разработката на една игра, но ще се опитам да обясня.  В момента в който пускаме нова версия, за нас тя е стара и е готова и стои на изчакване повече от седмица. Това е заради мобилните магазини, няма да влизам в подробности, просто е факт. Реално тази версия която пускаме днес е готова от преди 7 дни. През тези 7 дни ние разработваме следващата версия.
    Нещата които искате от нас се опитваме да влизат максимално бързо, не винаги се получава. Затова и повтарям, промените свързани с индикация на готов ресурс и нови и по- лесни начини за обиране са в нашия план и ще се появяват на бял свят, но няма как това да се случи с тази версия по обяснените в този пост причини. Разбирам че имате високи очаквания, но докато не напишем нещо черно на бяло, че ще се случи в определена дата или версия, всичко е само очаквания и предположения. Опитваме се когато обещаем нещо конкретно, да го доставим.
    Съгласна съм че играта не е готова, затова и не сме спрели да работим по нея и осъзнавам че това е са сметка на вашето търпение, но няма как да я замразим и да я оставим недовършена, и небалансирана.

Аз друг тон освен любезен нямам. Разговарям с десетки играчи ежедневно, опитвам се да слушаме общото мнение като изключваме частните случаи и да предоставим нещата възможно най- бързо. Дали се справяме добре, вероятно не. Дали имаме желание да се справяме по- добре? Със сигурност да.

GENERALISIMUS

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #10 on: November 15, 2016, 02:45:00 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Тогава защо бързахте с тази версия, като не оправя проблеми от предходната?

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #11 on: November 15, 2016, 02:49:09 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Защото преди да я пуснем не можем да продължим да работим по следващата. Такъв е процеса, ако искате ще ви обясня точно как се бранчва кода и кое технически къде отива, но просто така стоят нещата. Повечето ви оплаквания свързани с неудобството да се играе от  миналата седмица са адресирани на тикети в системата ни, вече е ясно как ще се решат, за някой от тях даже има направен дизайн и по тях се работи. Но няма как да минем към следваща версия, без да публикуваме тази.

GENERALISIMUS

Offline ibosev

• Knight
    • **
      • View Profile
    « Reply #12 on: November 15, 2016, 02:50:15 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Аз очевидно съм на различно мнение за новия ъпдейт от членовете на кралстовото, на което съм член, но да се включа и аз.  На мен ми харесва това със склада, с повишените цени на сградите и лекуването на сградите с точки хийл. Малко ми дойде шоково тухлената къща от 12к да стане 42к, но... ще го преживеем. Още като започнах да играя играта и ми се стори странно, че не ми взима хийл за сградите - нещо, което не съм виждал в друга игра. Играл съм и StarCraft и WarCraft, пък там си взима... Така че тая промяна е ок, стига да е балансирана математиката. Още не съм я пробвал системата.

Хера, всички ревем заради това, че оставаме с впечатлението, че нашия глас не остава чут. И преди дадох пример с това с местенето на сградите, за което ми отговорихте май-юни, че било почти готово, а след това трябваше да преживеем тоя ад с местенето на градовете и бъгавите пътища. Хората си изпускат нервите и обстановката се нажежава - нещо, което е очаквано в такава ситуация. Не знам защо си мислите, че ние бъгларите ядем доматите с колците. И чужденците ще почнат да мрънкат за същите неща, гарантирано.

И между другото да вметна, че бутона за обиране на ресурсите и на телефона не работи като се логвам наново. При минимизирана игра на телефона (като си цъкнал примерно хоум бутона, а не си излязъл), при стартиране отново на играта, просто ти показва зареждащия екран и се логваш наново, но бутон няма.

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #13 on: November 15, 2016, 02:50:34 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Не знам как си представяте че работи разработката на една игра, но ще се опитам да обясня. В момента в който пускаме нова версия, за нас тя е стара и е готова и стои на изчакване повече от седмица. Това е заради мобилните магазини, няма да влизам в подробности, просто е факт. Реално тази версия която пускаме днес е готова от преди 7 дни. През тези 7 дни ние разработваме следващата версия.
    Нещата които искате от нас се опитваме да влизат максимално бързо, не винаги се получава. Затова и повтарям,

Точно това изречение може да откаже всички от играта и е показателно колко точно внимание обръщате на играчите!

Щом една седмица тествате нещо и то пак не работи коректно,а ни го предлагате ние какви изводи да си правим??????
    « Last Edit: November 15, 2016, 02:54:00 PM by Xepa »

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #14 on: November 15, 2016, 02:59:55 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Сори, ама като се направи major бъг, се пуска спешна версия за фиксване. Ясно е, че сте супер заети и се занимавате малко хора с толкова много неща наведнъж, но нещо куца. Очаквах в тази версия това да е оправено, все пак е междинна, но вие не обявихте какво ще оправяте тук и отново останахме с едни очаквания, а получихме друго. Толкова ли беше бъгава войната и цените на сградите, та трябваше спешен ъпдейт за това? Или иконката на играта? А това което не работи не е оправено.
    « Last Edit: November 15, 2016, 03:02:19 PM by ebasi »