Username: Password:

Author Topic: При търсене на противници системата върти едни и същи акаунти  (Read 1328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bonislav

• Prince
    • View Profile
При търсене на противници системата върти едни и същи акаунти, и въпреки че вече си платил един път и си намерил дадения противник, като ти го покаже 2 ри път пак ти взема златото ако ти го покаже 3 ти път пак ти взема златото.

Като цяло новата система за противници не е много добра, тъй като може да биеш "празните акаунти само и да си в топ 10 на военната, но това е само една от причините.

Regards
« Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »
There is no substitude for hard work.
Be the change you want to see in the World.

Offline YDanchev

• Administrator
  • Prince
    • View Profile
Здравейте,

Системата за търсене все още има малки проблеми, по които работим. Понякога все още повтаря последния противник, което не е удачно, но скоро ще бъде променено.

Бих се радвал ако споделите и другите причини, поради които тя не ви харесва.
Game Designer, Ragewar Team

Offline sulio_pulio1972

• Prince
    • View Profile
Не ми харесва това, че трябва да превърта 20 противника, за да събера 1500 ресурс, за да мина дневните мисии. А през това време съм похарчил над 5 к злато за да ги намеря. И от тях да спечеля 375 работници. :mrgreen:  И всичко това е при положение, че все още има играчи, които не са ориентирани. Влизам в омагьосан кръг, ако ме мята системата на играчи без ресурси.
"Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                               Рууд Гулит

Offline dreven1970

• Prince
    • View Profile
Quote from: "YDanchev"
Здравейте,

Системата за търсене все още има малки проблеми, по които работим. Понякога все още повтаря последния противник, което не е удачно, но скоро ще бъде променено.

Не ми харесва и ми се струва че е бъгава.Аз съм 11 в класацията и неможе да ми дава постоянно 4ят и 12ят за противници а и другите не са в протекция.Защо не ми дава примерно 1,2 или третия или 6,7,8,и т.н а само тези цял ден а същевременно 1,2 и третия могат да ме атакуват.Как става тоя номер,те могат а аз немога

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
И на мен се е случвало да ме напдат хора, които не ми излизат в търсенето.... трябва д аможе да отмъстиш на ВСЕКИ, който е могъл да те нападне, така де...да си поеме отговорнастта да напада най "интригуващия" човек в играта, не може да е без последствия :D

Offline Manowar

• Squire
  • *
    • View Profile
Quote from: "dreven1970"
Здравейте,

Не ми харесва и ми се струва че е бъгава.Аз съм 11 в класацията и неможе да ми дава постоянно 4ят и 12ят за противници а и другите не са в протекция.Защо не ми дава примерно 1,2 или третия или 6,7,8,и т.н а само тези цял ден а същевременно 1,2 и третия могат да ме атакуват.Как става тоя номер,те могат а аз немога
И като ти даде 1,2,3 или 4-тия какво ще правиш с тях :)))

Offline dreven1970

• Prince
    • View Profile
Quote from: "Manowar"
Quote from: "dreven1970"
Здравейте,

И като ти даде 1,2,3 или 4-тия какво ще правиш с тях :)))

Offline dreven1970

• Prince
    • View Profile

Offline bonislav

• Prince
    • View Profile
Предлагам когато търсиш противници плащайки си за тях:
1. Да се добавят в някакъв списък
2. В който "откритите" противници ще присъстват в рамките на 30 минути
3. След като изминат 30 минути за даден противник той " изчезва от сисъка и трябва да бъде намерен отново.

Така няма да даваме пари за 1 и същи противник (в някои ситуации)
И като цяло според мен ще е доста удобно.

Regards

Offline Xepa

• Administrator
  • Prince
    • View Profile
Bonislav, тоест не последно намерен опонент, а тези намерени в рамките на 30 минути ... Хм. Можем да го коментираме, не знам до колко е необходимо ако активните станат повече, което планираме да се случи след международния релийз тази седмица, но ако проблемът предизвикал това предложение продължи да присъства, ще обмислим предложението.
RiverRun (13:26:43 2/02/2007)
както не разбирам поезията така и теб

Пух (22:35:28 3/08/2006)
Това е само за пред хората ... админките по начало не са от Земята.

death_row (01:02:13 27/02/2007)  
Казали са ми, че направо можеш да убиеш някой през пс-то...

GENERALISIMUS

Offline bonislav

• Prince
    • View Profile
Ако попаднеш ситуация, в която имаш само 2 противника - може д аси ги сменяш и да даваш пари до безкрай - безсмислено.
Дори и да имаш 100 противника би било редно ако искаш да "откриеш" 20 - 30 и послед да си погледнеш списъка с противници и да си избереш този който най ти допада.

Regards