Username: Password:

Author Topic: Няколко леки забележки  (Read 219 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nocepko

• Squire
  • *
    • View Profile
Няколко леки забележки
« on: October 25, 2016, 08:18:28 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте!

Играя играта на всички платформи (приложение за Android, приложение за Windows и в браузъра). Наблюдавам няколко дребни недостатъка, за които не успях да намеря решения тук (ако има и не съм успял да ги видя се извинявам предварително  :oops: )

1. На приложението за Windows и при игра през браузъра, никъде не намерих опция за спиране на звуците. По някога играя в офиса и сами разбирате, че няма как да играя със звук, но пък системния звук ми е необходим, заради типа на работата ми. Ако има такава опция моля да ме насочите къде се намира, а в случай че няма, то нека админите помислят над вграждането на подобна опция.

2. Когато обикалям членовете на кралството си, за да им почиствам сградите, използвам метода с отварянето на един човек и след това използвам стрелките в ляво и дясно от псевдонима на дадения играч, но (поне при мен) когато играя през приложението за Windows тези стрелки не работят и се налага да се връщам до града или до кралството за всеки играч по отделно, което не е болка за умиране, но пък е излишно натоварващо.

3. Админите има ли как да измислят приложението за Windows да бъде вкарано в Windows Store и да бъде ъпдейтвано от там, много по-лесно ми се струва (лично мнение все пак  :roll: )

П.С. Ако темата се сметне за ненужна или неуместна нека бъде пратена в кошчето.
    П.С.2. Ако съм объркал раздела, предварително се извинявам на модераторите и нека бъде преместена където й е мястото.
    « Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »

Поздрави и приятна игра!