Username: Password:

Author Topic: Завъртане на сградите и чудесата при проставянето им на територията ни  (Read 1457 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sashooff

• Count
    • View Profile
Имаме молба да обмислите възможността да можем да завъртаме дългите сгради при поставянето им. Пример - чудото сфинкс заема 6 на 2 квадрата територия и е много трудно да му намериш място, понякога имаш толкова удобно място някъде, но това чудо иска да бъде поставено точно напряко  и се налага да чакаме дни наред за да съберем диаманти за ново парче територия... Териториите и без това са доста скъпи.
Или поне го направете вътренето възможно при повторно поставяне на вече използвана и премахната сграда, ако не искате при първоначалното й строене.
« Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »

Offline ebasi

• Count
    • View Profile
« Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »

Offline martin850910

• Citizen
    • View Profile
Съгласен съм напълно с тази опция!!! Дано по-бързо го въведът! :)

Offline Зеленика

• Squire
  • *
    • View Profile
Здравейте,
Наитина би било добе, ако може да се въведе и опцията за въртене на сградите, още по-добре ще е и ако заедно с нея се направи и пространство, където да поставяш сградите временно при разместване, вместо да се разрушават и строят отново.
Благодаря за вниманието и се надявам да обърнете мнимание на тази идея.  ;)

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
Не, че нещо, ама веднъж построен блок в реалния живот, ако намериш начин да го завъртиш за да ти е по яка гледката......ще си супер :)

Това е 2D игра с 3D елементи, не смятам, че това трябва да се обмисля дори :) Яко ще е , ак оиграта е изцяло 3D но не е :)

Offline Mario_IYI

• Count
    • View Profile
Не, че нещо, ама веднъж построен блок в реалния живот, ако намериш начин да го завъртиш за да ти е по яка гледката......ще си супер :)

Това е 2D игра с 3D елементи, не смятам, че това трябва да се обмисля дори :) Яко ще е , ак оиграта е изцяло 3D но не е :)

Пропусна времето ... В момента играта е върви в 3 измерения :)
"Технологичният прогрес е като брадва в ръцете на патологичен престъпник." А.А.

Offline stan4o

• Squire
  • *
    • View Profile
Мисля че няма да е много трудно да се нарисуват изгледи на чудесата от две страни, но все пак сигурно тази опция и да я вкарат ще е платена :)

Малко извън темата, но мен лично би ми било много по-лесно да редя сградите ако има 2D изглед, т.е. да си е чист изглед от горе на града, не както сега от някакъв странен ъгъл...

Offline sashooff

• Count
    • View Profile
Или поне да можеш да го въртиш изгледа с мишката, иначе както е сега - иди та стигни до някой от пътищата ти или до малки сгради зад замъка или зад високите сгради от пета ера...