Username: Password:

Poll

Какво ще бъде бъдещето на Beta сървъра на Ragewar?

Два паралелни сървъра, на една и съща версия, за всички устройства.
5 (21.7%)
Два сървъра - тестови (exe и web) и официален (всички устройства), като на тестовия ще виждате нови неща преди да влязат на официалния.
4 (17.4%)
Един, нов сървър, на който ще получите закупените в играта досега кристали.
14 (60.9%)

Total Members Voted: 23

Voting closed: August 31, 2016, 12:48:29 PM

Author Topic: RageWar - Предстоящи промени и International Release  (Read 2326 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YDanchev

• Administrator
  • Prince
    • View Profile
Скъпи играчи,

Между 15 и 20 септември в Ragewar ще влязат големи промени. Предвидените неща са:
  • Промени в цените на сградите
  • Промени в прогреса по научното дърво
  • Нова система за търсене на противници, която ще замени кварталите
  • Промяна на плячката от битка и начина на закл'ючване на играчи
  • Промяна на дневните мисии
  • Промяна на социалното умение на кралството
  • Нов показател в кралството - Лоялност, който дава бонуси за по-дълго членство в едно кралство
В същото време Ragewar се готви да излезе на международния пазар през октомври. Преди това да се случи обаче, в играта ще влязат още:
  • Подобрения на бойните единици
  • Нова система на ритуалите
  • Машина за преобразуване на чертежи
С оглед на тези промени и състоянието на сегашния свят на Ragewar, нашият екип е поставен пред сериозно решение - как да се съобразим с досегашния прогрес и игра на нашите най- верни играчи и фенове - вие. След сериозни дискусии и обсъждане на възможности, екипът сведе вариантите до три:
  • Да запазим два паралелни сървъра, сегашния наречен Бета ще остане достъпен за игра, трафика с нови регистрации и играчи ще бъде насочван към новия сървър. Двата сървъра ще са достъпни за игра на всички устройства - мобилни, PC&MAC и браузър. Играта ще бъде ъпдейтвана както и досега със същата честота и на двата сървъра едновременно
  • Да запазим двата паралелни сървъра, но Бета (сегашния) ще остане достъпен САМО в браузър и на PC. Мобилните устройства НЯМА да поддържат БЕТА сървъра и на тях играта ще е достъпна само за официалния, нов сървър. Това ще ни даде възможност да качваме на Бета сървъра всякакви нововъведения преди те да влязат на официалната версия и да ги тестваме заедно с вашата помощ.
  • Да рестартираме сегашния сървър, той да стане официален сървър на играта, като отново всички закупили някога кристали ще ги получат след рестарта в новите си акаунти. Това означава че всички сегашни играчи, както и новите такива започват отначало, начисто и надяваме се без бъгове.

Нашата цел е да разберем и вашето мнение, за да вземем решението заедно и в най-добър интерес за нас, за вас и за Ragewar. Моля оставете своя глас в анкетата, а ако имате да кажете нещо по темата, споделете го под нея.
« Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »
Game Designer, Ragewar Team

Offline Oleg-Petrov.COM

• Prince
    • View Profile
Re: RageWar - Предстоящи промени и International Release
« Reply #1 on: August 31, 2016, 02:14:52 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте,

Аз съм зад предложението да бъде закрит BETA сървъра и да се почне начисто.

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #2 on: August 31, 2016, 04:35:43 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Посочил съм опция 3, а мнението юи по въпроса е в другата тема на Паскал

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #3 on: August 31, 2016, 04:38:03 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Quote from: "Oleg-Petrov.COM"
    Здравейте,

Аз съм зад предложението да бъде закрит BETA сървъра и да се почне начисто.
    Подкрепям с две ръце - всички сме експлоатирали бъгове, мултита и т.н. Дайте да ударим чертата и да почваме на чисто.

П.П. Само имам молба, като стигнем до края на 5 ера -  да не циклим на едно място - при помените, които предполагам, че ще направите, съм сигурен, че след 4-5 месеца ще сме "издухали" сегашното развитие на играта.
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline G.Traykov

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #4 on: August 31, 2016, 04:43:02 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Quote from: "sulio_pulio1972"
    П.П. Само имам молба, като стигнем до края на 5 ера -  да не циклим на едно място - при помените, които предполагам, че ще направите, съм сигурен, че след 4-5 месеца ще сме "издухали" сегашното развитие на играта.

Ако всичко върви по план, след 4-5 месеца в играта вече ще е има и 6-та ера. М/у временно ще са пуснати и кралските войни, така че играта ще е много по-динамична.
    Game Designer at Fury Studio, Ragewar Team

Offline YDanchev

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #5 on: August 31, 2016, 04:45:43 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Quote from: "sulio_pulio1972"
    Подкрепям с две ръце - всички сме експлоатирали бъгове, мултита и т.н. Дайте да ударим чертата и да почваме на чисто.

Това е част от идеята. Дори да чистим всичко, което намерим, съществуват много стоки, научни точки и др., които са се появили в следствие на разнообразни бъгове. Искаме да предложим по-чиста, по-честна и по-добра игра.

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #6 on: August 31, 2016, 04:52:53 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • браво за 3те опций.Аз не разбрах,само ако изберем опция 3 ли ще ни върнат кристалите или и при опция 2.Второ-много от играчите които са минали отдавна 5 ера имат натрупани в инвентара по 100-150х5 точки наука.Какво ще стане с тази наука ако се избере опция 2 и 3 от предложенията.Ако не се върнат при рестарта донякъде ще е кофти защото когато се пусне глобално ние българите няма да може да се конкурираме с чужденците които ще вкарват много повече пари от нас.Иначе аз подкрепям опция 2 но ако и при нея върнат кристалите

Offline Mauss

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #7 on: August 31, 2016, 05:13:13 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Quote from: "dreven1970"
    браво за 3те опций.Аз не разбрах,само ако изберем опция 3 ли ще ни върнат кристалите или и при опция 2.Второ-много от играчите които са минали отдавна 5 ера имат натрупани в инвентара по 100-150х5 точки наука.Какво ще стане с тази наука ако се избере опция 2 и 3 от предложенията.Ако не се върнат при рестарта донякъде ще е кофти защото когато се пусне глобално ние българите няма да може да се конкурираме с чужденците които ще вкарват много повече пари от нас.Иначе аз подкрепям опция 2 но ако и при нея върнат кристалите

Според мен, единственото което трябва да се възтанови след рестарта е диамантите за които са платили играчите. За точките наука,  не се знае по какъв начин са се сдобили с тях, дали чрез мултаци, дали чрез възползване от бъговете няма как да се знае (то се знае де, ама няма значение). Така че най-добре е да се рестартира според мен сървъра и да се възтановят само и единствено диаманти закупени с реални пари.
    Даже според мен е по-добре да не се възтановяват всичките кристали накуп, а когато си заплатите X пари с новите диаманти които си купувате да ви се прибавят част и от старите. Така хората които не са плащали до сега за диаманти ще имат шанс да се развиват сравнително еднакво до някакъв момент с вас. В противен случай вие стартирате с едни 16к диаманти (примерно) и с тях можете да се изтреляте в 3-та ера първите 12 часа след рестарта, а на мен да ми трябват 3 месеца.

Поздрави на всички играчи и създатели на играта.
    Mauss
    « Last Edit: September 01, 2016, 12:36:01 PM by Mauss »

Offline cindarela7

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #8 on: August 31, 2016, 06:52:35 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте,според мен всеки гледа от собствената си позиция и кое е най-изгодно за него.За малките акаунти естествено ще е по-добре да се почне всичко отначало,защото си мислят ,че ще имат равен старт с останалите играчи.Но това не е съвсем така,защото един играч,който играе с реални пари много скоро ще ги остави да му дишат прахта.Още повече ,че при вариант три,за който са повечето гласове а предполагам е така,защото естествено малките акаунти са много повече от големите се питам някой от тях дава ли си сметка за колко игрово време и безсънни нощи са постигнати някои цифри,а с въвеждането на вариант 3 всичко се обезсмисля.Аз определено ако почна отначало изобщо няма да играя с тоя хъс,още повече ,че нещата ще са ми познати а липсата на елемент на очакване и изненада е все пак доста стимулиращ фактор.Затова според мен е най-добре да има два сървъра,по възможност да се запази този и опция на който иска да ходи от старите в новия сървър,където ще започне отначало.
    Благодаря за вниманието!

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #9 on: August 31, 2016, 10:52:06 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • при условие че се стигне до там че се избере опция 3,какъв ще бъде смисъла да се играе до зануляването на сървъра

Offline anni131313

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #10 on: August 31, 2016, 10:59:51 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Каква е гаранцията че и новия сървър няма да се напълни мултита

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #11 on: September 01, 2016, 12:08:34 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Не така дами и господа....... Защо по дяволите сте сменили въпроса след като е активирана анкетата??????

ПОКАЗВАТЕ ПОРЕДНОТО НЕУВАЖЕНИЕ

Защо ще се възтановяват кристалите? За да покажете колко сте добри и хрисими?!?!?!?!?!?!?!!!??????????? На останалите играчи как ще заплатите времето прекарано пред екрана :?:  :idea:

Offline Крис

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #12 on: September 01, 2016, 02:32:31 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте !!! Мисля че преди играта да се пуска на нов общ сървер и да стане още повече международна като достъп,би трябвало да се мине целия етап на нейната Бета версия ,Имам предвид че играта докато не са минати и 6 и 7 ера е Бета версия и след като се мине до края в пълен одем и се премхнат всички бъдеще бъгове или по крайна сметка по голямото количество от тях може да се говори за основно версия и международен сървер и рестарт .Прекрасно разбирам  администрацията на играта на тях им трябва вливане на повече средства в нея и реклама но това може да се прави само ако продукта е готов до края а тука извинете е поло фабрикат на този момент!!! Мойто мнение е че нито един от трите вариант не е подходящ просто нас ни вкарват в кабала или избирай или ние ще изберем но пак от наште варианти .Ако трябва всичко да е честно и да е все пак и в полза на потребителите на които и расчитат в играта ние трябва да предложим решение а не само администрацията да ни дава три варианта или те или нищо !!!! Уважаема администарция основното правило на бизнеса е оринтираност на клиента а не на финансовата част там ориентация се прави когато продукта стане бренд а така просто ще загубите потребителя .Помислете над това !!!

Offline YDanchev

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #13 on: September 01, 2016, 09:09:44 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Quote from: "Nork"
    :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Не така дами и господа....... Защо по дяволите сте сменили въпроса след като е активирана анкетата??????

ПОКАЗВАТЕ ПОРЕДНОТО НЕУВАЖЕНИЕ

Никой не е променял върпоса. Не разбирам за какво става дума

Offline sin_zaek

• Global Moderator
    • Count
      • View Profile
    « Reply #14 on: September 01, 2016, 10:04:59 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • според мен, имайки предвид, че все още се доизкусуряват разни доста основни неща по играта, би било добре сегашният сървър да остане като 'тестов'.. новият да си е нов (без прехвърляне на каквото и да е от сегашния).. първо да се пускат 'промените' на сегашния, а няколко дни (или седмица) по-късно на нормалния, ако всичко е наред на тестовия....