Username: Password:

Author Topic: Кралства и гейм-плей.  (Read 108 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Xektor

• Squire
  • *
    • View Profile
Кралства и гейм-плей.
« on: November 12, 2017, 02:29:28 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Направо се чудя от къде да я започна тая тема...всички ние знаем ,че тези игри се правят за пари и целта им именно е печеленето на пари.За това ще пиша така все едно искам да печелите много:)Започваме от начало какво би накарало някой човек да харчи пари във една игра.Основното е състезателния момент когато се конкурира с други играчи.В момента ние се конкурираме на ниво pvp .Аз бия някой той ме бие но това е едва половината от възможното.Конкуренция между Кралства няма.Кралски битки НЯМА а и системата за рейтинг е измислена все едно от дете на 3 години.Първо е Кралството със най голям сбор опит от членовете си.Ние като играчи нямаме нито едно действие с което да правим нещо та това кралство да е първо.Важно е там бройка да има.Толкова ли е трудно да се добавят някакви нови модоли.Примерно да бием някакви замъци който носят точки за Кралството или да превземаме някакви територии.Нещо просто нещо да правим и ако го правим да сме пред другите или те пред нас.Нещо да ни кара да стоим пред компа и да цъкаме и наливаме парички?Да не говоря ,че тия кралства са безумно раздути то класацията е до 100 човека пък 1 кралство като гледам и то към 100 човека ще иде.Как е по добре да има 500 човека в 5 кралства и да се конкурират 5 кралства или 500 човека да са във 25 Кралства и да се конкурират 25 Кралства?Ако е вярно ,че всички усилия са към 6 ниво е доста жалко...За да задържа една игра интереса трябва когато стигнеш най високо ниво тогава реално да почнеш да се развиваш.Тука последното ниво е нещо като финал.Стигаш го имаш чуда да пълниш и с това се изчерпва всичко.Защо не се измисли 1 Герой който да добавя умения към атаката и защитата? Защо няма Инстанции в който да влизат по 3-4 човека от клан и да бият за Итеми. Защо няма Седмични Евенти с награди и тн. Играта представлява едно пускане на гора ,чистене и нищо друго.Даже и много не се бием по между си ,че файдата не е много голяма.Никакви модоли със абсолютно нищо не се добавят като ,че не се работи по тая игра грам.Само допълнителни "ЕКСТРИ" за кристали няма да накарат хората да си дават парите.Защото тия който дават неминуемо ще се отегчат от сегашната ситуация на нищоправене.От сега знам какво ще е 6-то ниво пак малко територии сгради за стоки и сгради за ресурс някоя и друга нова единици както се казва ОЩЕ ОТ СЪЩОТО а трябва нещо ново за да има интерес.Аз съм нов играч и вече съм отегчен.А съм във силно Кралство със фейсбук чат със скайп чат и тн.Ако разчитам само на чата в играта да съм се гръмнал ще се чувствам сам като куче ...и ще приключа след 2-3 месеца таван.

Offline TERANGO

• Count
      • View Profile
    Re: Кралства и гейм-плей.
    « Reply #1 on: November 15, 2017, 09:45:17 AM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Здрасти пич (Олег съм), искам да ти кажа, че тая тема е подхващана поне 5 пъти последните 2 години в които се играе. Единственото за което им пука е НОВИ играчи, нищо повече...така се отчитат пред шефовете...

Направиха един куп промени в началните нива, а тия дето играят яко да си е*** мамата :D Нападат ме, влизам лекувам се и нищо...не се лекувам и ме убиват...взимат ми 42 рейтинг, давам ривендж и взимам 5 катерици 4 стотинки и  0 рейтинг... :Д

Играта е със страхотна идея, добра бойна система и прекрасен арт. Обаче никой не мисли за къмюнитито в играта :) Да не говорим, че взимат пари за неща, които не работят ( защита на потребителя ще бъдат информаирани скоро).

Кралски битки ? Бяха анонсирани преди година и полвина, от тогава на сам имаме само КРАЛСКИ ОСОБИ! Ти го каза - кралска класация която е сбор на точки на единиците в нея? !? Не е ок да, знаят го но не им пука, за какво да им пука, ако новите плащат за какво да им пука. Съпорта е под всякъква критика, говоря за нещо брутално зле. Смешно е, как изгониха и най талантливите си хора, които искаха да я направят играта ХИТ! Уви не им дадоха...разочарован съм много....