Username: Password:

Author Topic: Играта е супер бавна  (Read 5800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline elhichko

• Count
    • View Profile
Re: Играта е супер бавна
« Reply #30 on: July 14, 2017, 12:13:47 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Съхранение бъга си го има, писаха в друга тема...

Offline WarRager

• Administrator
    • Squire
      • View Profile
    « Reply #31 on: July 14, 2017, 12:44:15 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Съхранение бъга си го има, писаха в друга тема...
    Здравейте,
    Благодарим за сигнала. Проблемът е репортнат на разработчиците на играта и те работят по неговото отстраняване.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #32 on: July 17, 2017, 09:56:09 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • http://prikachi.com/images.php?images/816/9148816r.jpg
    Вече имам и отрицателна наличност на войската.  :D :D :D :D
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #33 on: July 18, 2017, 02:19:47 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Каква е тази гавра с ресурса? Едната сграда дава 3 750 работника, а другата - 1 (един работник).
                                                                                   Рууд Гулит

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #34 on: July 18, 2017, 02:54:03 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Майко мила, добре че я спрях играта.

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #35 on: July 18, 2017, 03:25:18 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • абе вие несретници скапани едно единствено нещо ще направите ли като хората а ?
    Били пренаписали кода на играта и видиш ли станало по добре, оправили бъговете- ОПРАВИЛИ СТЕ ДРЪЖКИ!!!!!!
    вСЕ СЪЩАТА ПОМИЯ СИ Е - СТОЙ СИ ПРОБЛЕМА С ПОДРЕЖДАНЕТО НА ВОЙСКАТА, ОБИРАНЕТО НА РЕСУРСА, ЛЕКУВАНЕТО НА ЕДИНИЦИ КОГАТО ТЕ АТАКУВАТ..........
    ТА КОЕ ПО ТОЧНО СТЕ ОПРАВИЛИ НЕКАДЪРНИЦИ ТАКИВА????? КОЕ, ПАК ПИТАМ?????/
    АЙ ОТИДЕТЕ СИ ВЪРЖЕТЕ ПО ЕДИН КАМЪК НА ШИЯТА И СЕ ХВЪРЛЕТЕ НЯКЪДЕ ОТ ВИСОКО, ТА ДА ОТЪРВЕТЕ ВСИЧКИ ОТ МЪКИТЕ СИ ДА СЕ ПРАВИТЕ НА ВЕЛИКИ.
    ТО НЯМА ТАКИВА БЕЗХАБЕРНИЦИ, ЯЗЪК ЗА ХУБАВАТА ИДЕЯ НА ИГРАТА......

Offline Mauss

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #36 on: July 18, 2017, 08:22:17 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]3
  • Дами и господа писали по-горе, четох четох и не се въздържах и аз да напиша нещо.
    Наистина играта има доста бъгове, но като не ви харесва не я играйте, или по-добре хванете се и направете по-добра, аз лично ще дойда да играя и да ви пиша какви ли не злобни, обидни коментари за да ви е ужасно тъпо че сте отделили време за разработването, идеи, нерви да отговаряте на всеки тъп олигофрен, който ви е хулил. Искам тогава да ви видя вие как ще се чувствате ?
    Сигурен съм че и вие самите не  само че нищо не сте направили, но и нямате желание да постигнете нищо в живота си, освен да обиждате, да обяснявате как някой не си върши работата, колко е некадърен и така нататък.

КОЙТО Е БЕЗГРЕШЕН ПРЪВ ДА ХВЪРЛИ КАМЪК !!!!!........

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #37 on: July 18, 2017, 09:53:27 PM »
  • [applaud]2
  • [smite]0
  • Дами и господа писали по-горе, четох четох и не се въздържах и аз да напиша нещо.
    Наистина играта има доста бъгове, но като не ви харесва не я играйте, или по-добре хванете се и направете по-добра, аз лично ще дойда да играя и да ви пиша какви ли не злобни, обидни коментари за да ви е ужасно тъпо че сте отделили време за разработването, идеи, нерви да отговаряте на всеки тъп олигофрен, който ви е хулил. Искам тогава да ви видя вие как ще се чувствате ?
    Сигурен съм че и вие самите не  само че нищо не сте направили, но и нямате желание да постигнете нищо в живота си, освен да обиждате, да обяснявате как някой не си върши работата, колко е некадърен и така нататък.

В огромна грешка си - мненията /позитивни или негативни/ изразяват чувства. Ние изразяваме такива. След като повечето от нас са тук над 18 месеца - значи има защо.
    Страшно е безразличието - стотици играчи го изразиха, като просто спряха да играят.

Това е първата игра, която играя и форума е мъртъв - в буквалния и преносен смисъл.
    Ние играчите /според мен/ имаме право и на критика, защото ние изнесохме и изтърпяхме /та даже си и плащахме/ всички дивотии, които екипа сътвори.
    Тази игра НЯМА нищо общо с това, което беше преди 18 месеца - освен картинките. 100 пъти се сменяха класациите, 100 пъти се сменяха показателите на бойните единици. Не можеш по никакъв начин да си изградиш стратегия, защото днес е това - утре онова.
    И ако не Ви е яснен произхода и предназначението на "ФОРУМ" - то това е жалко.
    Познавам почти цялото съдържание на форума - прочел съм 10 пъти всичко. Първите мнения са или предложения за геймплея на играта или насърчителни към екипа похвали.
    Всичко се обърна, когато приключи БЕТА 1 и започна БЕТА 2 /сегашната версия/, която по нищо не се отличаваше от БЕТА 1, освен че се вкарваха глупости, само и само да се забавя играта и да има време да се разработват нови неща. Повечето играчи искаха само едно - нормално отношение - а дали пише АЛФА, БЕТА или ЗЕТА - все тая. Почти всички, които давахме пари, спряхме когато взехме да гледаме един и същи филм - 1 играч с мулти, 2,3,5, 10.
    Играчи си направиха цели съюзи с по 20 мултита и всеки който взе да се отказва, ставаше мулти на този, който остава.
    Кой е безгрешния, който допусна това - играчите ли?
    Поредната дивотия - пак според мен - беше т.н. лиги, където поради липса на играчи, такъв с 20 к БТ бие играч с 1 к и ПЕЧЕЛИ БТ от това. И на всичко отгоре на края получава 1 000 Кристала и 6 000 времеви точки - това директно го изстрелва като развитие 1 месец напред спрямо нормално играещия играч.
    На морето е дъждовно и мога още с часове да пиша, ама предпочитам да го отделя времето за децата си.
    За 4 път ще видя новата порция съвсем скоро и ако всичко си е същото - едва ли ще видите нови мнения от мен.
    Просто тотално ще са се изпарили чувствата... взаимно.
                                                                                   Рууд Гулит

Offline elhichko

• Count
      • View Profile
    « Reply #38 on: July 19, 2017, 12:49:33 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • все повече се чуствам като експериментално зайче, затова и спрях да репортвам квото и да било.... нямам стимУл да си пиля нервите, карам я някак си ей така по инерция и си гледам кефа, но не с тази игра, това е ;) УСПЕХ! :)

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #39 on: July 24, 2017, 10:36:21 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0

В огромна грешка си - мненията /позитивни или негативни/ изразяват чувства. Ние изразяваме такива. След като повечето от нас са тук над 18 месеца - значи има защо.
    Страшно е безразличието - стотици играчи го изразиха, като просто спряха да играят.

Това е първата игра, която играя и форума е мъртъв - в буквалния и преносен смисъл.
    Ние играчите /според мен/ имаме право и на критика, защото ние изнесохме и изтърпяхме /та даже си и плащахме/ всички дивотии, които екипа сътвори.
    Тази игра НЯМА нищо общо с това, което беше преди 18 месеца - освен картинките. 100 пъти се сменяха класациите, 100 пъти се сменяха показателите на бойните единици. Не можеш по никакъв начин да си изградиш стратегия, защото днес е това - утре онова.
    И ако не Ви е яснен произхода и предназначението на "ФОРУМ" - то това е жалко.
    Познавам почти цялото съдържание на форума - прочел съм 10 пъти всичко. Първите мнения са или предложения за геймплея на играта или насърчителни към екипа похвали.
    Всичко се обърна, когато приключи БЕТА 1 и започна БЕТА 2 /сегашната версия/, която по нищо не се отличаваше от БЕТА 1, освен че се вкарваха глупости, само и само да се забавя играта и да има време да се разработват нови неща. Повечето играчи искаха само едно - нормално отношение - а дали пише АЛФА, БЕТА или ЗЕТА - все тая. Почти всички, които давахме пари, спряхме когато взехме да гледаме един и същи филм - 1 играч с мулти, 2,3,5, 10.
    Играчи си направиха цели съюзи с по 20 мултита и всеки който взе да се отказва, ставаше мулти на този, който остава.
    Кой е безгрешния, който допусна това - играчите ли?
    Поредната дивотия - пак според мен - беше т.н. лиги, където поради липса на играчи, такъв с 20 к БТ бие играч с 1 к и ПЕЧЕЛИ БТ от това. И на всичко отгоре на края получава 1 000 Кристала и 6 000 времеви точки - това директно го изстрелва като развитие 1 месец напред спрямо нормално играещия играч.
    На морето е дъждовно и мога още с часове да пиша, ама предпочитам да го отделя времето за децата си.
    За 4 път ще видя новата порция съвсем скоро и ако всичко си е същото - едва ли ще видите нови мнения от мен.
    Просто тотално ще са се изпарили чувствата... взаимно.

)

Да! ЩЕ ХЪРЛЯ КАМЪКА..........
    ЕТО, рестарт, ала бала и попадам на същите ТЪПИ бъгове - сега кой е несретника? След година и половина и поредният рестарт и хилядите чути думи, че е пренаписан кода.........
    Да продължавам ли?
    Не мисля.......
    Сульо е казал почти всичко, другото е отдавна написано......
    Няма да е сега прогнозата ми, а след година - следващият рестарт ще е последен! Това ще е поредната бета-тета и тн.
    Който има желание и възможност щесе справи - до тук екипа показа, че е глухо праси в калчища....
    От всички разумни предложение скалапи набързо нещо взето на заем от други игри и се "вслуша в съветите на тези които кихнаха най много кристали".......
    Ай нема нужда
    Жив и здрав!

Offline elhichko

• Count
      • View Profile
    « Reply #40 on: July 25, 2017, 09:50:00 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Цъкам я... ма за кво ли...

Offline petkovpl67@mail.bg

• Citizen
      • View Profile
    « Reply #41 on: July 26, 2017, 12:01:41 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Играя на ПЦ, нямам бутони стратегия, тактика, съобщения, горе в ляво синия за търсене на противника, , съхранението все още се появява, /кво толкова съхранява/, , изтрих стара папка с играта и направо дезархивирах новата версия, и същите проблеми, на уиндос 10 64 бита съм, на телефона Андроид също ги няма бутоните, но до преди рестарта, по точно резета си я играх нормално, и защо във форума можем да пишем само тук, опитах се да кача и снимка на играта ама ха де.

« Last Edit: July 27, 2017, 11:44:50 AM by petkovpl67@mail.bg »

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #42 on: July 26, 2017, 10:14:33 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ето за това става въпрос - много високопарно, а никаква работа не е свършена :

http://prikachi.com/images.php?images/123/9155123n.png

Offline elhichko

• Count
      • View Profile
    « Reply #43 on: July 28, 2017, 10:10:31 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • играта е МЕЖДУНАРОДНА, вече българските будали свършихме черната работа и сега се целят в другите, те поне могат да си плащат за Грешката да играят бъгава игра ахахахахах МУХАхАХ :*( сад ми и тъжен аз и за ВАС! :( Домейн име
    zvezdev.net
    Продукти
    Домейн
    Регистриран / изтича:
    27.08.2005 - 26.07.2017Поднови
    Уеб сайт
    zvezdev.net
    Последен вход от IP:
    185.58.*.*

Offline WarRager

• Administrator
    • Squire
      • View Profile
    « Reply #44 on: July 28, 2017, 12:22:36 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Ето за това става въпрос - много високопарно, а никаква работа не е свършена :

http://prikachi.com/images.php?images/123/9155123n.png

Здравейте,
    Благодарим за сигнала. Намалението от 30% действително работи, ако натиснете бутон за начало на продукция, сумата злато която ще ви бъде взета е по-малка от тази която пише на бутона. Скоро това ще бъде оправено.