Username: Password:

Author Topic: наградите от новите лиги  (Read 1224 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sashooff

• Count
    • View Profile
наградите от новите лиги
« on: May 11, 2017, 06:18:58 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • чакайте малко, наградите за тия победи в новите лиги ще бъдат само злато и работници ли?? стига бе хора, 25-30 хиляди злато и работници за целия тоя труд, айде стига... Тоя ресурс го взимаме от едно премитане на сградите в градовете си ... дайте и нещо друго като награда егати, не се стискайте! и без това хората масово губят интерес към играта, отпуснете малко

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    Re: наградите от новите лиги
    « Reply #1 on: May 11, 2017, 09:32:48 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Ти пък....... Да дадът нещо..........
    Хората искат да си останат единствените 5 играча, не да се занимават с келеши като нас дето само ревът да се направят някви неща........
    Това е положението - ако се махнат мултитата и умрелите регистрации я останем 50 - 100 човека, я не.....
    Награди да дават № е ясен, награди няма, ами да ни пита някой за къв чеп още се главоболим и ние.
    6 та ера уж беше готова, ама ще мине година още докато я видим на живо.......
    За омазването което ще настане на играта пък не искам и да си помисля - доказали са, че не тестват нищо ново, а после ние сме тези неразбралите.......

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #2 on: May 11, 2017, 11:22:48 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • За един приятел питам: някога ще дадете ли обяснение от ФЮРИ каква ви е концепцията за играта?
    Ма лиги, ма рестартиране, па девизии.
    Концепциия искам - какво ще се рестартира, кога?
    Смятах да доживея 6 и 7 ери - ама май няма да е.
    Ако си мислите, че ще играем 3 Бета - жестоко се лъжете.
    А колко хубава изглеждаше играта от начало. Просто цялата тръпка изчезна за 15 месеца.
    Ставал съм посред нощите да си събирам точките, когато Научния беше на 1 час, рискувал съм в работно време да играя играта и т.н. Всичко това изчезна. И вярвам не само при мен. И не аз положих усилия да се стигне до тук.
    Ама продукта си е ваш - вие си носите последствията!
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline thejawzzz

• Administrator
    • Citizen
      • View Profile
    « Reply #3 on: May 12, 2017, 11:06:30 AM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Здравейте,

Първо бих искал да ви благодаря, за това, че сте с нас по пътя и че Rage War е успяла да заеме важно място в ежедневието ви. Благодарение на играчи като вас продължваме да работим усърдно, за да направим играта още по-добра, което винаги е било основен мотив в работата ни.

Краткосрочния план за развитието на играта никога не е бил тайна и винаги сме се старали да ви снабдяваме с необходимата информация. Няма подобно нещо като планирани рестарти и ще е интересно да ни кажете от къде получавате подобна информация.

Двете основни направления, в които сме концентрирали сили и планираме да реализираме това лято са Кралските войни и пускането на 6-та Ера.
    Искрено се надявам, че това внася светлина по въпросите ви за развитието на играта.

Силно се надявам да сте наясно, че екипа ни прави всичко за проекта и винаги сме оценявали вашата помощ и ценим мнението на всеки един играч, който е решил, че може да помогне. Независимо дали мнението ви ще е негативно или позитивно, то винаги е ценно, особено когато в него се включват и градивни предложения свързани с подобряването и развитието на играта.

Надявам се да останете доволен от отговора ни и да не оставате с впечатление, че екипа някога е имал за цел да не информира играчите си за предстоящите промени.

Желая ви лек и успешен ден и успех в Rage War

Offline ebasi

• Count
      • View Profile
    « Reply #4 on: May 12, 2017, 11:10:59 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • И аз мисля, че наградите не са достатъчен стимул, че да си правим труда да водим битки - някво злато и работници, повечето правят по няколко стотин хиляди на час. Да не говорим пък колко счупени са бтиките и не виждам да е направено каквото и да е по този въпрос. На всичкото отгоре за какво да се биеш с хора, които са си напомпали чудесата с мултита? То е ясно кои ще окупират редовно първите места - тия които си напълниха догоре чудесата с мултита. Мерси, ще пропусна игрането на ъпдейта.
    « Last Edit: May 12, 2017, 11:13:04 AM by ebasi »

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #5 on: May 12, 2017, 12:10:20 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Здравейте,

Първо бих искал да ви благодаря, за това, че сте с нас по пътя и че Rage War е успяла да заеме важно място в ежедневието ви. Благодарение на играчи като вас продължваме да работим усърдно, за да направим играта още по-добра, което винаги е било основен мотив в работата ни.
    Краткосрочния план за развитието на играта никога не е бил тайна и винаги сме се старали да ви снабдяваме с необходимата информация. Няма подобно нещо като планирани рестарти и ще е интересно да ни кажете от къде получавате подобна информация.

Двете основни направления, в които сме концентрирали сили и планираме да реализираме това лято са Кралските войни и пускането на 6-та Ера.
    Искрено се надявам, че това внася светлина по въпросите ви за развитието на играта.

Силно се надявам да сте наясно, че екипа ни прави всичко за проекта и винаги сме оценявали вашата помощ и ценим мнението на всеки един играч, който е решил, че може да помогне. Независимо дали мнението ви ще е негативно или позитивно, то винаги е ценно, особено когато в него се включват и градивни предложения свързани с подобряването и развитието на играта.

Надявам се да останете доволен от отговора ни и да не оставате с впечатление, че екипа някога е имал за цел да не информира играчите си за предстоящите промени.

Благодаря за отговора!

Негативните коментари имат оздравителен ефект, позитивните - удовлетворяващ. Ще намерите във форума и от двата вида, написани от мен, в зависимост от гледната ми точка.
    Не получавам ИНФО от никъде - правя си изводи. Дали са правилни или не - това е друг въпрос.
    За мен колко е активна една игра - показател е активността във форума. Вие имате достъп до данни на реално играещи играчи. От моя гледна точка нещата изглеждат така:3-4% активни играчи /от всички регистрации до момента/, 6-10% активни мултита и 80-85% неактивни акаунти.

За 15 месеца така и не намерихте активна формула, която да стимулира воденето на битки.
    Дайте ми ЕДНА причина, която да ме стимулира да съм в челото на която и класация да е /вече ги сменихте 5 пъти/!
    Търся диалог в момента - не критикувам.
    Защото това, което повечето играчи искаме /по мнения във форума и в кралството ми/ отива в небитието.

"Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline Nork

• Prince
      • View Profile
    « Reply #6 on: May 12, 2017, 12:20:01 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Здравейте,

[/quot]

Браво бре несретници такива........
    Не стига, че отговаряте 2ти в годината в този форум, ами и имате нахалството отново да ни говорите с прилежащият за вас високопарен и надменен тон!!!!!!
    Отново играчите са ви виновни, че нищо не са разбрали - Да ви скоча и на "КРАТКОСРОЧНИЯТ ПЛАН" дето го чакаме повече от година!

ПАК ПИТАМЕ КАКВА Е ИДЕЯТА ЗА РАЗВИТИЕ НА ИГРАТА????????

Отново се лутате и не знаете какво правите - кви Лиги, кви Дивизии, кви 5лева............. Кой се бие вече? - вие на тестовият си сървър с по 3 мултита и безброй кристали.......????????
    Та във всяко едно кралство има повече тестери от вас взети заедно!!!!

Относно ъпдейта - Браво, чудесно сте се справили, Браво!!!!!!! Лагът отново е ЧУДОВИЩЕН!
    Проба за битка с 3ма съперника = 10мин облаци! ЧУДЕСНО - ще сме още по нахъсани, да седим и гледаме. Поне раздайте по някоя психотропна субстанция, че да са ни по интересни тези "Облаци"