Username: Password:

Author Topic: мъртвешка атака  (Read 1729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline главан

• Squire
  • *
    • View Profile
мъртвешка атака
« on: February 25, 2017, 08:44:34 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • 1. още дълго време ли ще инкасираме празни атаки с които  "играчи" от късно средновековие си правят Б. рейтинг 642   :D  и атакуват каменна и бронзова ера със дирижабли ?!?  иииии 2. що е баланс , и има ли почва у нас   :emo:     

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    Re: мъртвешка атака
    « Reply #1 on: February 28, 2017, 10:20:52 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Някакви проблеми ли изпитваш?  :D
    Сподели ги с нас, да се пазим и ние от тях.
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline главан

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #2 on: March 01, 2017, 02:16:08 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • очевидно  нямам проблем след като и аз самият мога да пращам атаки с по един умрял дивак, и да си съборя б. рейтинга на 100  :emo:  въпроса е : е ли възможно тоя чалъм да бъде или разкаран като опция , и самият рейтинг да бъде по някакъв начин зависим или вързан с ерата в която е играча.  няма как да ме удари някой от късно средновековие с дирижабли и батъл рейтинг 650 (а това се случва) а аз да съм например в бронзова ера  :D просто е тъпо ...

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #3 on: March 01, 2017, 08:20:31 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • За сега очевидно - не.
    Напъваш се - вдигаш се в 5 ера и няма да имаш проблем. Всички сме минали по този път - сам си избираш как да играеш - достатъчно многопластова е играта.
    Пък като искаш да не те бият - има опция протекция. Ползвай всички опции на играта и няма да ти е толкова трудно.
    Ако и това не ти оттърва - мога да ти препоръчам една хубава фермичка - там няма да те бият. Тук играта е бойно ориентирана. И на мен не ми харесва, че ме нападат с лимит бели тигри и ме бутата постоянно - но това са правилата - за сега. Още колко пъти ще се сменят - паживьом, увидим!
                                                                                   Рууд Гулит

Offline главан

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #4 on: March 02, 2017, 08:34:15 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • нямам грижи , просто питах . явно е система това пращане на мърша за сваляне на рейтинг

Offline ibosev

• Knight
    • **
      • View Profile
    « Reply #5 on: March 04, 2017, 08:49:08 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • И си мислиш, че като не е мърша, а здрав дивак и ще е по-различно? Така поне се спестяват 2 натискания на бутона за лекуване и потвърждението, както и лагване докато се излекуват единиците преди следващата атака. За 5 хийл, бълха ме ухапала :) Това, че някой е 5та ера с 600 боен рейтинг е само в ущърб на играча. Все пак играта е бойна и никой не иска да е на дъното на военната класация. Но те разбирам. И Ирак не искаше Америка да минава през тях :)

Offline главан

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #6 on: March 07, 2017, 02:43:31 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • мммне , тук не позна. за разлика от Ирак , тук в играта си ги изпонаритвам всички колкото и да са големи които са изнагляли да ме ограбят качествено като ги хвана понасъбрали    :smirk:  .  дори и най-големите "играчи"  в 4 посред нощ след поредният кралски бал след няколко атаки падат , макар че после се чудя как да им разпродам в кралството ресурса който не ми трябва. но да пращам мърша цял ден че да се срина на 600 Б.Р. за да ударя някаква овца от късно средновековие сякаш няма се навия да ти кажа ... предпочитам си пия бирата и да се радвам на други работи , не на женските чалъми  :-X   наздраве!   да го духат американците !

Offline ibosev

• Knight
    • **
      • View Profile
    « Reply #7 on: March 07, 2017, 08:12:52 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Не успях да ти хвана болката точно каква е. Искаш да не те атакуват с мърша, а с жив добитък, така ли? Т.е. ловеца да мърда и да трябва да натисна още 2 бутона и да изчакам малко лаг?

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #8 on: March 07, 2017, 04:55:08 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • тук в играта си ги изпонаритвам всички колкото и да са големи които са изнагляли да ме ограбят качествено като ги хвана понасъбрали   
    :-) :-) Тук успя да ме разсмееш!
                                                                                   Рууд Гулит

Offline dreven1970

• Prince
      • View Profile
    « Reply #9 on: March 08, 2017, 02:38:45 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • и мене

Offline главан

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #10 on: March 13, 2017, 11:52:18 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • мммне , аз нямам болки . подозирам обаче че тия от късно средновековие с Б.Р. 600  са акали назад 2-3 пъти , и за да не им се случва пак , са пращали атаки с мърша докато се сдухат... а и да шамариш диваци с дирижабли сигурно си е направо духовна чикия за глупците  :stars:  ко да ви кажа... женска му работа  :emo: