Username: Password:

Author Topic: Ulepszanie wojska  (Read 745 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Felek777

• Citizen
    • View Profile
Ulepszanie wojska
« on: February 19, 2017, 10:00:58 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Witam

Niedawno zacząłem grać i mam pytanie gdzie mogę znaleść monety do ulepszania poszczególnych jednostek wojskowych ??

Już sam znalazłem rozwiązanie problemu ;)
    « Last Edit: February 21, 2017, 03:20:38 PM by Felek777 »

Offline Kaja

• Squire
    • *
      • View Profile
    Re: Ulepszanie wojska
    « Reply #1 on: February 24, 2017, 03:39:27 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Aby ulepszać swoje jednostki, potrzebujesz specjalnych monet. Każda jednostka posiada swoje dedykowane monety tj. tylko z "Rabusiową monetą" ulepszysz jednostkę "Rabuś." Dodatkowo podczas wyższych modyfikacji jednostek są potrzebne również kolejne monety - srebrna oraz złota. Srebrną możesz otrzymać poprzez wymianę zwykłych monet, kurs wymiany to 10 sztuk zwykłych monet na 1 sztukę srebrnej monety. Złotą, najcenniejszą monetę możesz otrzymać tylko i wyłącznie z największej "Unikalnej skrzyni". Na szczęście, w początkowych modyfikacjach nie potrzeba Tobie złotych monet.

Monety możesz zakupić w Codziennych Ofertach lub w skrzyniach w Skarbcu w Doczesnej Akademii w Maszynie Czasu. Tam również możesz ulepszać jednostki. Do ulepszenia jednostek oprócz monet jest potrzebne złoto oraz robotnicy.

Zawsze przed modyfikacją jednostek zastanów się dobrze, czy warto ją modyfikować. Czy warto modyfikować Kościarza z 1 ery gdy już np. w 3 erze masz dostęp do Rabusia, który jest o wiele lepszy i lepiej zbierać monety i dopiero niego modyfikować. Tym bardziej, że gdy przestaniesz używać słabej jednostki i sprzedasz jej budynki, to żadne koszta nie są Tobie zwracane.