Username: Password:

Author Topic: Чудеса: Вдигане на добива от Стоунхендж и Теракотена  (Read 884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
Интро: Две от чудесата добиват и ресурси на 24 часа. Стоунхендж добива по 220 Работника на първо ниво и 2480 на последно, докато Теракотената армия я изпреварва със съответно 1000 и 12500 Злато. Което по принцип се изкарва за около минута и половина в играта.

Предложение: Редно е продукцията им да се увеличи поне х10.

Или пък Ерата да участва в сметките, например всяка следваща да вдига добива х1.75.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
    • View Profile
Рок, то Стоуна дава стоки само от втора ера, независимо коя ти е текущата. :-)
"Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                               Рууд Гулит

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
Явно не го наричат "Безсмисленото чудо" за нищо. :)

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
Пращал съм тикети по въпроса, обещано е пред господари на ефира, че ще се оправят всички безсмислени чудеса :) Най ме е яд, че стоунхейнджа е най готиното като анимация.... а не мога да си построя ..... :)

Тук е момента да подестя и за трейдване на чертежи :)

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
Искам стоун-хейнджа да не дава стоки а да дава мултиплайър като градовете от кампанията.презь едно ниво както са чудесата с колби:

1во ниво x1 бонус на стоките с бонус от ерата
3то ниво х2
5то х3
7мо х4
10то х5 + баничка и боза

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
Чак х5 вероятно ще е доста при положение, че преди известно време намалиха бонусите от островите от х5 към х3.

Според мен, по-готино би било да дава произволна стока от текущата ти ера, към която нямаш бонус от островите. Хем ще ни дава отчасти нужното, което ние искаме, хем ще се запази отчасти елемента на късмет и стратегическа мисъл (как да криеш и пазиш, ако се налага), което разработчиците са искали.

И тук вмъквам линк към новото предложение за Теракотената армия: http://forum.ragewar.com/index.php?topic=906.0