Username: Password:

Author Topic: Въпроси  (Read 8259 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rosharo

• Citizen
    • View Profile
Re: Въпроси
« Reply #75 on: December 20, 2016, 12:55:49 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Хм, за тези, които питат как да си направят мисиите с краденето на злато/хора - ресурсите, откраднати от лагери, също се броят. Лично на мен най-много време ми отнема да си направя частта с лекуването. Икономическата част става веднага на следващата сутрин, а военната - след като изчистя 1 лагер (появява се 1 всеки ден) и атакувам 1-2 играчи. Това ако е мъка, здраве му кажи.

За мен най-дразнещото нещо в играта е липсата на предварителна информация за сградите и единиците, които разучавам. Харча точки наука и ресурси, без да знам какво изобщо правят и колко ще струват, разчитайки на догадки. Хубаво беше, че направихте поне да виждаме дали разучаваното нещо ще струва кристали или не.

Друго - може би аз просто съм слаб, но точките лекуване ми стигат за 2-3 играча най-много. Докато намеря играч, който мога да бутна, ми изгарят десетки хиляди в злато и после още толкова в работници, докато го бутна, като плячката накрая в повечето случаи дори не си струва. На 2-3 дена ако успея да бутна един, който не си е шътнал ресурсите в кралския трезор, ще е добре. Мислъта ми е - освен минимално количество рейтинг (тъй като губя 3-4 пъти, преди да успея да бутна), в повечето случаи не получавам нищо от атаки - нито ресурси, нито злато, нито работници. Честно казано, ако кампанията не се броеше към дейли куеста, щеше да ми бъде напълно невъзможно да си го свършвам.

За ресурса от замъка - по-рано казахте, че си има точно определена и много основателна причина да дава толкова малко фиксиран през ерите ресурс (26 злато, 12 работници). Та каква е тази причина? Защо този ресурс да не ескалира с нивото на замъка?

Offline Rokkrage

• Count
      • View Profile
    « Reply #76 on: December 20, 2016, 01:19:55 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Според мен, основателната причина е нещо (в случая Замъкът, защото задължително всеки го има) да произвежда ресурси на всеки 5 минути, а не колко точно са тези ресурси. Кой знае, може нещо да се опреснява покрай това.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #77 on: February 12, 2017, 10:14:07 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • За времето на отмъщението съм допуснал грешка, ще проверя колко точно време е активно. Във всеки случай, при отмъщение не се взема предвид рейтинга.
    Та пак да попитам - колко време е активен бутона Отмъщение?!?
    Че вече ме нападат играчи 58 часа след като съм превзел замъка им.
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline Time

• Administrator
    • Count
      • View Profile
    « Reply #78 on: February 13, 2017, 03:37:24 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Бутонът "Отмъсти" е активен 72 часа.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #79 on: February 14, 2017, 11:51:43 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Бутонът "Отмъсти" е активен 72 часа.
    Благодаря!
                                                                                   Рууд Гулит

Offline slavild

• Citizen
      • View Profile
    « Reply #80 on: March 06, 2017, 10:27:37 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте
    Стартирал съм афера "ЗАКЛИНАТЕЛ"
    1. пише, че дневните ритуали са с 40% по малко.
    т.е. - 15 кристала
    ОК, но ми дърпа 25!!!!!
    35 съм въртял колелото и бещо кристалите ми се постопиха повече, отколкото очаквах
    не знам към кого да се обърна
    моля, вземете отношение

Offline WarRager

• Administrator
    • Squire
      • View Profile
    « Reply #81 on: March 06, 2017, 03:10:32 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте,
    Моля, ако не сте го направили все още, да се обърнете към поддръжката на играта, те ще проучат проблема. Когато пишете там, дайте колкото се може по-пълна информация за проблема(какво сте искали да направите? какво е станало? какво точно не е проработило както сте очаквали?).
    За да пишете на поддръжката трябва само да влезете в опциите на играта и да натиснете бутона поддръжка, който се намира в долната чат на екрана.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #82 on: April 16, 2017, 11:07:49 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Здравейте,
    чудесна идея е това! Ще обсъдим вътреекипно да сложим таймери на тези чудеса, които произвеждат каквито и да било ресурси. <!-- s:) -->:)<!-- s:) -->
    И тук минаха 10 месеца - вече си купих свещичката да празнувам годишнина. :-)
                                                                                   Рууд Гулит

Offline elhichko

• Count
      • View Profile
    « Reply #83 on: April 18, 2017, 09:26:39 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • ае, блок :Д :)

с 2 думи:

Re: Не може да се чисти
    « Reply #13 on: April 14, 2017, 12:32:14 PM »
    QuoteModify[applaud]0[smite]0
    безнадеждно е, и на мобилно андройд устройство, и на ехе-то ги има тези бъгове с армията....   
    2017-04-17 10:13:55   Здравейте,
    Моля, опишете си ясно въпроса или проблема.   north
    2017-04-18 06:14:31   БЕЗНАДЕЖНО е... отказвам се - да помагам, да репортвам, да снимам и да играя... -
     - лек ден, загивайте, без моя помощ./// чао! :((((