Username: Password:

Author Topic: Играчът MAUSS иска да бия шамари на детето си...  (Read 850 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
http://imgur.com/a/WhAis
След като победих господина с ник MAUSS той ми писа един малумен месидж ....който опитах да приема комично.... и отговорих по един приятелски начин...той ме нападна и ме игнорира хахах

как се реагира на такова нещо според вас?
Кой нормален човек ще предложи на друг да бие детето си? хахах

Offline sulio_pulio1972

• Prince
    • View Profile
Анонимноста зад компа дава много "сила" - за съжаление.
Особено да се правиш на "велик".
"Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                               Рууд Гулит

Offline TERANGO

• Count
    • View Profile
Супер странно е, как хората със слаб характер не успяват да губят с достойнство и се опитват да нападнат на лична основа този, който ги е победил в игрите. Масово е :) Интересна тема е за събеседване обаче :)

Offline Manowar

• Squire
  • *
    • View Profile
 В други игри,за такива остроумни писаници,свързани с личния живот на хората,се награждават писателите с перманентен бан.
 Да не говорим,че тук това което е постнал Олег е само капка в морето,без да го омаловажавам.Чел съм писма с псувни,заплахи и какво ли не....
 Уважаеми играчи,дайте да не смесваме игрите с личния живот,още по малко да коментираме и включваме в битките си децата и нашите семейства.
Спорна игра на всички :)

Offline Mario_IYI

• Count
    • View Profile
Заглавието на темата ми припомни една песен на "Контрол" която отдавна не бях слушал :)
https://www.vbox7.com/play:08b12440
"Технологичният прогрес е като брадва в ръцете на патологичен престъпник." А.А.

Offline bonislav

• Prince
    • View Profile
Част или повечето от играчите са малки олигофренчета, не може да имате големи очаквания :D

Regards
There is no substitude for hard work.
Be the change you want to see in the World.