Username: Password:

Author Topic: Ел Дорадо: По-удобно сечене  (Read 941 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
Ел Дорадо: По-удобно сечене
« on: January 09, 2017, 02:59:58 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Това с влизането на всеки 5 минути в мобилна игра някак не съответства ни на жанра, ни на аудоторията, ни на издръжливостта на батериите на устройствата. И за аналог не се сещам. Пък че всяко кралство е от 80 души още от създаването си и всички са редовни е утопия.

15-30 за нормално кралство и 30-60 за топ кралство, с около 50% редовна активност, мисля, са реалистични към оптимистични цифри.

Затова би било много хубаво, ако се случи нещо от този сорт:
    • Брадвите да се натрупват като научните точки, например до максимум 5.
    • Съотборниците да могат да секат по повече от веднъж. Било то по веднъж на всеки 5 минути общо (тъкмо да изисква организация в кралството) или веднъж на Х време (например колкото му е и метеното) за всеки отделен играч.

Offline soraja

• Citizen
      • View Profile
    Re: Ел Дорадо: По-удобно сечене
    « Reply #1 on: January 09, 2017, 03:10:50 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  •  ИДЕЯТА Е ДОБРА ,АЗ СЪМ ЗА ,ИНАЧЕ Е МНОГО ЗААНГАЖИРВАЩО И ПОНЯКОГА НЕИЗПЪЛНИМО.

Offline aleksandar.k92

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #2 on: January 09, 2017, 03:50:58 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Подкрепям идеята и даже имам и допълнение - да се изкара бърз бутон за автоматично "посичане" на всички съюзници, които имат активно Ел Дорадо. (иначе пада едно цъкане...)

Offline stan4o

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #3 on: January 09, 2017, 04:35:12 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Идеята на Елдорадото е да те държи в играта, аз доста често съм в играта ама правя нещо друго и забравям за събитието. Като за начало мисля че и един бърз бутон с таймер и брадва да се появи, до този грозния за ритуалите. Само таймер, който да води към събитието! Да не си помислите че пак искаме бутон "Занули" :)

Иначе резервоар който да събира 12 брадви ми звучи най-консистентно, при положение че повечето сгради работят на 1 час.

Offline sulio_pulio1972

• Prince
      • View Profile
    « Reply #4 on: January 09, 2017, 09:15:45 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Това нещо е направено да се харчат Кристали, а не да си цепите дървата. :-)
    "Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                                   Рууд Гулит

Offline Mario_IYI

• Count
      • View Profile
    « Reply #5 on: January 15, 2017, 05:24:15 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Туй цепене на дърва може да се ползва за тест на издържливост на мишки дисплеи на телефони и други устройства ... Така, че направете по 2000-3000 дървета да се цепят и ще вдигнем оборота на производителите :)
    "Технологичният прогрес е като брадва в ръцете на патологичен престъпник." А.А.