Username: Password:

Author Topic: Rozmiar wojska  (Read 540 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ramis

• Citizen
    • View Profile
Rozmiar wojska
« on: November 27, 2016, 03:05:39 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Cześć!

Niedawno zacząłem grę w Ragewar i dziś przyszło mi odbyć pierwsze walki z nieco większym wojskiem. Okazuje się, że limit wojska, który można wprowadzić do walki jest ograniczony. Aktualnie populacja przy ataku wynosi 40, jak można to zwiększyć? Nie wiem czy przeoczyłem jakąś poradę, ale dziś chcąc zaatakować wioskę, nie miałem szansy wygrać walki przez ten limit, mimo że mam więcej wojska. Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Offline TERANGO

• Count
      • View Profile
    Re: Rozmiar wojska
    « Reply #1 on: November 29, 2016, 12:04:24 PM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Witam populacja ataku i obrony zależy od zamku i przegranych Islands. Otwórz nowe zamki w nauce drewna i przezwyciężyć wyspy! Przepraszam na polskim i bułgarskim ale używam Google Translate mogę pomóc w języku angielskim, jeśli mnie znaleźć w grze. :)

Offline Kaja

• Squire
    • *
      • View Profile
    Re: Rozmiar wojska
    « Reply #2 on: December 02, 2016, 11:06:33 AM »
  • [applaud]1
  • [smite]0
  • Cześć!

Niedawno zacząłem grę w Ragewar i dziś przyszło mi odbyć pierwsze walki z nieco większym wojskiem. Okazuje się, że limit wojska, który można wprowadzić do walki jest ograniczony. Aktualnie populacja przy ataku wynosi 40, jak można to zwiększyć? Nie wiem czy przeoczyłem jakąś poradę, ale dziś chcąc zaatakować wioskę, nie miałem szansy wygrać walki przez ten limit, mimo że mam więcej wojska. Będę wdzięczny za odpowiedź :)
    Ulepszając swój zamek (np. wypełniając zadania z drzewka nauki, gdzie nagrodą jest ulepszenie zamku) lub atakując w kampanii możesz zwiększyć limit swojej armii w ataku i w obronie.