Username: Password:

Author Topic: Протекция при много загуби в защита  (Read 396 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Интро: Намирам си аз един играч, който има малък пропуск в защитата и могат да минат 2 редици военни единици по края на града му, така че да разрушат 50% от сградите. При последвалите още атаки, сградите стават все по-крехки и стигаме до 75%. За 30 минути спокойно правим поне 100 атаки, от които печелим и по малко ресурси, и по около 5 рейтинг, които защитникът съответно губи. Нарочно не замеряме с муниции замъка.

И така олекваш с няколко стотици рейтинг за отрицателно време, без да играеш.

Дори като печеливш в ситуацията ми се струва нечестно и малко странно, би отказало някого още като си види съобщенията, защото вероятно няма да е мазохист.

Предложение: Дори без да претърпиш Пълно поражение, ми се струва редно при голямо количество загуби в защита или загубен рейтинг за кратък интервал от време, да ти се пуска малка протекция, например 2 или 4 часа.

Offline sashooff

• Count
      • View Profile
    Re: Протекция при много загуби в защита
    « Reply #1 on: November 17, 2016, 08:37:28 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • напълно подкрепям колегата, аз бях с такава защита и подредба на града преди дни и направо не беше приятно

Offline YDanchev

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #2 on: November 17, 2016, 11:14:22 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]1
  • Увеличен е лимита за защита неслучайно - ще можете да си пазите и целия град, ако искате. Освен това като сте си наредили града така, че да ви бият без пълни победи, ще ви бият без пълни победи, за по-малко рейтинг и по-малко откраднати ресурси
    Game Designer, Ragewar Team

Offline sashooff

• Count
      • View Profile
    « Reply #3 on: November 17, 2016, 01:00:52 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Така е, моя грешка е как съм си редил града, беше добра подредба преди да обърнете военната система. Сега обаче се налага преустройване, но с новите цени за строене на сгради как да го пренаредя, като отказвате от половин година да се вслушате в исканията да ни дадете опция за място, на което временно да се премества сграда при пренареждане на града , без да трием същуствуващите и да ги строим наново!

Offline YDanchev

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #4 on: November 17, 2016, 03:20:22 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Още нещо - когато имате ресурс в СКЛАДОВЕТЕ, тогава не могат да ви фармят за рейтинг, защото рейтингът се формира от плячката. В такъв случай сградите не само, че ще дават по-малко, но и то ще е по-малко на базата на цялата плячка. Така няма как да ви фармят за рейтинг.

Има малка дупка в системата и го установяваме сега, въпреки тестовете. При по-големи добиви от сгради, когато в склада няма нищо, на практика може да се фарми рейтинг само от страничните сгради. Плячката е малко, но рейтинг се вдига. Затова един малък ресурс в склада ви спасява от фармене на рейтинг. Освен това пък с вдигнатите лимити трябва да е по-лесно да се защитавате. Вдигнали сме популацията с по 4 на всяко ниво замък, което не е никак малко.
    Game Designer, Ragewar Team

Offline TERANGO

• Count
      • View Profile
    « Reply #5 on: November 17, 2016, 05:11:14 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Правилно ли разбирам, че ако вкарвам всичко в хазната и оставям  0 злато и 0 работници ще губя повече рейтинг от битки?