Username: Password:

Author Topic: Война  (Read 1723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anni131313

• Squire
  • *
    • View Profile
Война
« on: August 15, 2016, 04:54:05 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Играя играта с голямо удоволствие,но последните няколко дни бяха разпространени лъжи и клевети за мен,моето семейно положение от Древния,което ми причини много неудобства и тормоз.Мисля, че това недопустимо да се случва ,и също така нередно.Щ е помоля да бъде обърнато внимание на ситуацията,и да бъдат взети необходимите мерки това нещо да не се повтаря,както и всички да си понесат последствията
    « Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »

Offline anni131313

• Squire
    • *
      • View Profile
    Re: Война
    « Reply #1 on: August 17, 2016, 02:16:07 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Искрено се надявам на молбата ми да бъде обърнато внимание

Offline YDanchev

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #2 on: August 17, 2016, 11:10:20 AM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Добър ден,
    Междуличностните отношения на играчите не може да бъдат обект на внимание или проверка от страна на администрацията. Личните съобщения не се наричат случайно "лични" и за съжалние ние не можем да си позволим да се включваме в подобни дискусии, още повече че те нямат отношение към играта или нейните правила.
    Надяваме се да намерите разумно решение което устройва и двете страни, но ние не можем да заемаме позицията на медиатор или на съдия.
    Благодарим ви.
    Game Designer, Ragewar Team

Offline anni131313

• Squire
    • *
      • View Profile
    « Reply #3 on: August 17, 2016, 07:49:20 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Да съгласна съм ако бяха лични,но това беше разпространено в много кланове,и уронва моя авторитет нещо с което не съм съгласна.

Offline Xepa

• Administrator
    • Prince
      • View Profile
    « Reply #4 on: August 18, 2016, 04:07:07 PM »
  • [applaud]0
  • [smite]0
  • Уважаема Ани,

Колегите ми отговориха конкретно по вашето запитване и са били изчерпателни. Разбираме, че имате проблем, но  ние няма как да ви помогнем. Не можем в позицията на администратори на тази игра да навлизаме в спорове на лична основа "кой крив и кой прав между съседите".
    Фактите са, че не одобряваме държанието и отношението на играча Древния, но това по никакъв начин не и дава правомощия да проследяваме личните му съобщения (както споменахме те са лични и ние нямаме пряк достъп до тях) или това, което споделя със съотборниците си.
    Вие разполагате със същия инструмент, с който разполага споменатият играч, можете да напишете на същите хора и да дадете вашата гледна точка.  
    Ние като администрация нямаме нито право нито намерение да се намесваме, и ще сме много благодарни и на двете страни ако престанете да използвате играта ни като трибуна да разрешавате проблемите, които имате между вас и ако се налага да го правите, да намерите друга платформа за тази цел.
    В правилата на играта не е описано че екипът на Ragewar ще налага наказания по усмотрение, правилата на играта не са нарушени. Може би добрия тон и доброто възпитание са, но за това са отговорни родителите, а не ние.

Благодарим за разбирането, надявам се с това въпросът да е приключен а екипът ни да се фокусира над по- важни задачи, като например да отговори на очакванията на играчите за адекватни игрови промени и игра без бъгове.
    RiverRun (13:26:43 2/02/2007)
    както не разбирам поезията така и теб

Пух (22:35:28 3/08/2006)
    Това е само за пред хората ... админките по начало не са от Земята.

death_row (01:02:13 27/02/2007)  
    Казали са ми, че направо можеш да убиеш някой през пс-то...

GENERALISIMUS