Username: Password:

Author Topic: Защитни постройки и въпрос за умения в кралството  (Read 682 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ebasi

• Count
    • View Profile
Привет,

има ли някакво инфо какво правят разните му защитни структури - и конкретно "Огнен капан", "Димна завеса", "Яма с катран"? За мен е необяснимо в самата игра да няма информация за това.

И следващият въпрос - кралското умение "Ефективност" за къде се отнася - за чистене на членове в кралството или за за чистене на който и да е?

Поздрави.
« Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »

Offline sulio_pulio1972

• Prince
    • View Profile
Като постоиш всяка защита, има help - там пише всичко.
Ефективноста се отнася само в кралството.
« Last Edit: January 01, 1970, 02:00:00 AM by Guest »
"Всички сме деца, станали по някаква случайност възрастни".
                                                                               Рууд Гулит

Offline Rosharo

• Citizen
    • View Profile
Доста necro, но и аз се чудех по този въпрос точно. Трябваше да си освободя защита, че да построя катранено поле и плет, че да видя какво всъщност правят... По принцип, щом разучавам нещо, има логика да знам какво прави то :D В момента напредвам към димна завеса, но нямам идея какво прави тя (намаля обхват? важи ли за въздушни единици?) или колко точки защита иска. Същото важи и за огнен капан, на края на ранно средновековие (нанася щети?).

Offline Rokkrage

• Count
    • View Profile
Отделих 10 минути, за да дублирам информацията от играта по въпроса, дано е от полза: http://forum.ragewar.com/index.php?topic=887.0

Дано в някакъв момент се вижда свободно и в самата игра, преди да си ги поставил.

Offline Rosharo

• Citizen
    • View Profile
Благодаря много :)