Username: Password:

Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Pomoc i wsparcie / Re: tactic badge znaczek taktyczny?
« Last post by Wadjet on December 18, 2017, 09:55:22 AM »
Witamy,

Znaczki można zdobywać walcząc z innymi graczami i podnosząc swój ranking. Im wyższy ranking w lidze na koniec miesiąca, tym lepszy znaczek otrzymasz!
Pozdrawiamy,

Ekipa RW
22
Help and Support / Re: tactic badge
« Last post by JozXD on December 17, 2017, 04:30:56 PM »
I need the tactic badge where is PLS !! :(   :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
23
Help and Support / Re: tactic badge
« Last post by piterxxx on December 16, 2017, 04:58:26 PM »
i can´t find this  :'(
24
Help and Support / tactic badge
« Last post by DrKalafior on December 16, 2017, 12:20:16 PM »
how i get tactic badge? or where i find it?
25
Pomoc i wsparcie / tactic badge znaczek taktyczny?
« Last post by DrKalafior on December 16, 2017, 12:19:31 PM »
Witam jak w temacie jak zdobyc tactic badge "znaczek taktyczny"
26
Бъгове и Решения / Re: Дневни предизвикателства
« Last post by sashooff on December 14, 2017, 08:28:24 PM »
Ти пък ако мислиш, че ще видиш отговори тука от екипа, не си познал :)
Иначе, да, и на мен не ми харесва това с трите замъка,но мислех че е понеже оня ден влязох в шеста  ера,  явно не е от ерата. Иначе се минават ама си иска повече точки живот от преди.
27
Бъгове и Решения / Дневни предизвикателства
« Last post by User_1012 on December 13, 2017, 08:21:48 PM »
Здравейте,
Имам въпрос - защо трябва да бутна 3 замъка, за да си мина дневното. Напоследък нямам много време за играта и  като вляза съвсем не искам чакам. Не знам дали на мен ми се струва, но и защитата на градовете от кампанията са доста засилени.
Играта почва да се променя, няма лошо, но тези промени не ме радват.
Благодаря предварително за отговорите.
Поздрави,
28
Nowości oraz aktualizacje gry / Rage War wersja z 11.12.2017 - Informacje o wersji
« Last post by Wadjet on December 11, 2017, 11:01:05 AM »
W tej wersji skupiliśmy się na optymalizacji gry oraz kilku błędach. Dodatkowo wprowadziliśmy drobne zmiany - od teraz możecie odnaleźć wzmacniacze jako nagrody w rytuałach!

*Od teraz można wygrać w rytuałach: wzmacniacz na produkcję punktów nauki, +15 do limitu armii ofensywnej oraz zmniejszenie punktów leczenia potrzebnych do wyleczenia jednostek.
*Przycisk "Terytorium" w Inwentarzu będzie zablokowany, jeśli gracz osiągnął maksymalny rozmiar miasta.
29
Здравейте пътещественици във времето,

В тази версия се съсредоточихме над оптимизации и бъгове. Исвен това направихме две промени в геймплея:

*Добавихем бустъри като награди в Ритуала. Вече има шанс да се паднат бустър за произвеждане на научни точки, Лимит на армията +15 и по-малко изискване за точки лекуване на единиците.
*Бутонът за категорията Територии в инвентара, вече ще е заключен, когато е достигната максималната големина на града.
30
Game Updates / Rage War version from 11-12-2017 - Release notes
« Last post by Wadjet on December 11, 2017, 10:33:22 AM »
Hello Time Travelers!

With this version, we made several optimizations and bug fixes. Some of the major changes of the gameplay are as follows:

*We added boosters as a reward in The Ritual. Now there is a chance to receive a booster for production of science points, Army limit +15, and decrease healing requirement of the units.
*We also locked the button for Territories category in the inventory, when the maximum of the Territories is reached.

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10